تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مگاپروژه‌های اردبیل فرجام مطلوبی ندارد/ضرورت توجه استاندار جدید

صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: با وجود اینکه استاندار سابق ادبیات مطلوبی در خصوص تعریف مگا پروژه‌ها مطرح کرد اما فرجام مطلوبی در مورد این پروژه‌ها را شاهد نیستیم.

وی افزود: چهار سال، زمان اندکی برای به فرجام رسیدن مگا پروژه‌ها نبود و انتظار می‌رود استاندار جدید اردبیل نسبت به بررسی و به فرجام رساندن این پروژه‌های کلیدی تلاش کند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با ذکر مثالی به سدخداآفرین اشاره کرد و افزود: ما به وزرای نیرو و کشاورزی تذکر دادیم که این پروژه در مدت زمان مطلوب به فرجام برسد.

بدری تأکید کرد: از سویی برای تصویب تک فوریتی منطقه آزاد تجاری تلاش و لابی‌گری صورت گرفته اما دولت بیش از یک سال نقشه مصوب و ممهور منطقه آزاد را به مجلس ارسال نکرد و موجب تأخیر در تصویب آن در صحن علنی مجلس شد.

وی با ابراز امیدواری به تصویب منطقه آزاد با توجه به وصول نقشه‌ها از سوی هیئت دولت اضافه کرد: همچنین ضروری است استاندار جدید اردبیل برای تکمیل راه‌آهن و پروژه‌های زیرساختی مانند بزرگراه‌ها تمامی توان خود را به کار گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: استفاده از قابلیت گردشگری استان نیز می‌بایست در اولویت برنامه‌های توسعه قرار گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73188

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.