تاریخ ارسال : ۰۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

میتینگ سیاسی یک کاندیدا در شب عزای سالار شهیدان !

میتینگ سیاسی یک کاندیدا در شب عزای سالار شهیدان !

نشست سیاسی یکی از کاندیدای انتخابات بهبهان همزمان با حرکت دسته های عزا و تجمع هیئات در شهر تاسف همگان را برانگیخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از  عصر بهبهان ، در حالی که مردم سوگوار بهبهان با حضور در دسته های عزا و ایجاد ایستگاههای نذری و صلواتی در سطح شهر در شب تاسوعای حسینی مشغول بودند یکی از کاندیداهای انتخاباتی با بی توجهی به فضیلت این شب های پر بهجت با راه اندازی ضیافت سیاسی و تجمع خودروهای طرفداران مدعو در یکی از نقطه های شهر ، حیرت مردم را برانگیخت.

این افراد سیاسی که حتی در شب شهادت سرور و سالار شهیدان از منافع سیاسی خود نمیگذرند و با راه اندازی نشست های آنچنانی سعی در یارگیری دارند ، نه تنها به اهداف منفعت طلبی خود نخواهند رسید بلکه باطن دنیایی خود را به مردم نشان میدهند.

تبلیغات انتخاباتی که ماههاست در بهبهان آغاز شده است و از مراسمات ختم و شادی به مناسبت های دینی در شهر نیز کشیده شده است این بار با حضور کاندیداها درحلقه هواداران به تجمعات سوگواری دسته های سینه زنی نیز کشیده شده است.

مع الوصف اینگونه ابراز وجود چهره های احتمالی حاضر در صحنه انتخابات آینده خیلی نمی تواند محل اشکال باشد اما نگاه منفعت طلبی سیاسی با استفاده از ابزار دینی موج نارضایتی های مردمی را به همراه خواهد داشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3830

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.