تاریخ ارسال : ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

میثاقیان بهتر می داند اگر سکوتم را بشکنم باید زمین کرمان باز شود و در زمین فرو برود

مالک باشگاه خونه به خونه بابل می گوید میثاقیان به هر تیمی که می رود قول لیگ برتری شدن شدن می دهد، اما او به تیم شهر خود رحم نکرد چه برسه به تیم های دیگر!

به گزارش شلمچه نیوز، قاسم حسن زاده در رابطه با جدایی اکبر میثاقیان از تیم خونه به خونه بابل گفت:  آقای میثاقیان روز آخر دستش را روی قرآن گذاشت و گفت تمام تلاشم را برای موفقیت تیم به کار می گیرم. ولی ما از دو ماه قبل می دانستیم مولایی با یکی از بازیکنان مس در ارتباط است و زمینه برای حضور دوباره آنها در تیم مس فراهم شده بود.

او ادامه داد: او به هر شهری که می رود به مسولان آن تیم قول قهرمانی و صعود به لیگ برتر می دهد، اما از کسی که به تیم شهر خود رحم نمی کند نباید انتظار داشته باشیم به تیمی مانند خونه به خونه بابل رحم کند. میثاقیان بهتر می داند اگر سکوتم را بشکنم باید زمین کرمان باز شود و وی و مولائی در زمین فرو بروند.

مالک باشگاه خونه به خونه مازندران ادامه داد : ما چندین بار به آنها هشدار لازم را داده بودیم و از همان موقع که متوجه موضوع شدیم چند تن از پیشکسوتان فوتبال بابل را در جریان گذاشتیم.

حسن زاده در ادامه گفت: خدا را شکر می کنم که  سعی کردیم در فوتبال سالم کار کنیم و همیشه حمایت خدا و ائمه اطهار (ع) را روی تیم خود به عینه میبینیم.

او در پایان گفت: البته این تحولات تأثیری در صعود خونه به خونه به لیگ برتر نخواهد گذاشت و ان شاالله با حمایت هواداران خونگرم مازندرانی این امر محقق خواهد شد. از هواداران خونه به خونه می خواهم فردا با حضور در ورزشگاه هفت تیر بابل ضمن احترام به داور و تیم حریف، حمایت همه جانبه ای از تیم داشته باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13732

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.