تاریخ ارسال : ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

میزبانی از دو رویداد مهم کشتی به استان همدان پیشنهاد شد

علی رحیمی فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان درباره  دیدار اخیر خود با رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: روز سه‌شنبه به دعوت فدراسیون کشتی با تنی چند از مسئولان این فدراسیون از جمله رئیس و دبیر آن دیدارهایی داشتیم که در آنها به تبادل نظر پیرامون وضعیت کشتی استان همدان پرداختیم.

وی با بیان این که رسول خادم عقبه کشتی استان همدان را درخشان دانست گفت: رئیس فدراسیون کشتی حضور همزمان یک ملی پوش نوجوان به نام علی قپانوری و یک ملی پوش جوان به نام دانیال شریعتی نیا و همچنین دو مربی و قهرمان ارزنده اسبق استان، مسعود مصطفی جوکار و صادق گودرزی، در اردوهای تیم ملی را نشان از شروع حرکتی مثبت در کشتی همدان دانست و ابراز امیدواری کرد که کشتی همدان به دوران اوج خود باز گردد.

رحیمی فر عنوان کرد: رئیس فدراسیون کشتی یک شک سازنده با سازماندهی مناسب و برگزاری مسابقات متعدد در رده های مختلف سنی را برای بازگشت کشتی همدان به دوران اوج خود ضروری دانست.

وی ادامه داد: هیئت کشتی استان در ابتدای شروع کار خود در دوره جدید با همین اهداف فعالیتش را آغاز کرد و برگزاری لیگ‌ رده های پایه در سطح استان را در ستور کار خود قرار داد که گزارش آن در همین دیدار به اطلاع رئیس فدراسیون رسید.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با اشاره به این که رسول خادم در این دیدار پیشنهاد میزبانی از دو رویداد مهم داخلی و بین المللی را به هیئت کشتی استان داد اظهار داشت: قرار بر این شد هیئت کشتی در این زمینه بررسی‌های لازم را انجام و پاسخ نهایی خود را به فدراسیون بدهد.

رحیمی فر خاطر نشان کرد: در بخشی از این ملاقات به بررسی وضعیت کشتی گیران ملی پوش استان در تیم ملی نوجوانان و جوانان اختصاص یافت و بازدیدی هم از تمرینات این تیم‌ها و ملی‌پوشان استان انجام شد.

وی عنوان کرد: در این ملاقات سعید گودرزی نایب رئیس کشتی استان، و ابرار خرم از مربیان سازنده کشتی همدان در مورد وضعیت کشتی همدان با رئیس و برخی دیگر از مسئولان فدراسین به تبادل نظر پرداختند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56443

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.