تاریخ ارسال : ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

می خواهند خانه هایمان را مصادره کنند!

می خواهند خانه هایمان را مصادره کنند!/ برای دو قسط عقب مانده، تهدید به افزایش سود وام شدیم
واحد وصول مطالبات شعبه مسکن مهر پاکدشت، با استناد به بند سوم قرارداد فی مابین ساکنین مسکن های مهر و بانک مسکن، در اقدامی ساکنین این شهرک را به “خارج شدن وام آنها از طرح مسکن مهر” تهدید کرد.

به گزارش شلمچه نیوز،  دو روز پیش یعنی ۱۶ اسفند ۱۳۹۴، مامورین دایره وصول مطالبات بانک مسکن شعبه پاکدشت، با حضور در مسکن مهر امام رضا (علیه السلام) پارچین، تعداد زیادی اخطاریه به ساکنین این شهرک تحویل دادند. مطابق سند این اخطاریه، واحد وصول مطالبات شعبه مسکن مهر پاکدشت، با استناد به بند سوم قرارداد فی مابین ساکنین مسکن های مهر و بانک مسکن، در اقدامی ساکنین این شهرک را به “خارج شدن وام آنها از طرح مسکن مهر” تهدید کرد.

یکی از ساکنین مسکن مهر پارچین در گفتگو با میدان ۷۲ پیرامون تهدیدهای اخیر بانک مسکن و وضعیت ناآرام این شهرک اظهار داشت:” با هزار بی چارگی خانه ای در مسکن مهر پارچین تهیه کردیم اما اذیت و آزار بانک مسکن شعبه پاکدشت امان از همه ما ساکنین بریده است. همین دو روز پیش، تعداد زیادی اخطاریه برای ساکنین مسکن مهر صادر شده که در آن همه ما تهدید شده ایم چنانچه بدهی خود را که بعضا سه یا حتی دو ماه قسط عقب افتاده است( هر ما ۲۰۰ هزار تومان) از طرح وام مسکن مهر خارج می شویم.”

وی افزود: با مراجعه به شعبه مذکور با مامور دایره مطالبات مواجه شدیم که مطابق همیشه با تهدید های تند و زننده مردم ضعیف و بعضا بی سواد و مظلوم، آنها را به افزایش ۱۴ درصدی وامشان تهدید می کرد.”

این شهروند پارچین با بیان اینکه مامور دایره مطالبات می گوید که چنانچه همین دو ماه یا سه ماه را تسویه نکنید، دایره حقوقی سود این وام را از ۴ درصد به ۱۸ درصد می رساند افزود: به ما می گویند اگر می خواهید وامتان را کلا نپردازید! چراکه به زودی خانه های شما را مصادره می کنیم!”

وی در پایان گفت: فضای شهرک بشدت ملتهب است و احتمال هرگونه اتفاق ناگواری می رود. از همه بدتر اینکه مسئولین پیگیری، پس از حضور هر یک از مراجعین به بانک برای آنها یک ضرب العجل یک روزه تعیین کرده و پس از خارج شدن آنها از بانک، دوباره با آنها تماس برقرار کرده و اقدام به تهدید آنها می کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12849

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.