تاریخ ارسال : ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ناصری مدیر صندوق ذخیره فرهنگیان شد

امروز در حالی خبر استعفای فانی و قبول آن از سوی روحانی منتشر شد که قبل از استعفا، آخرین امضای فانی در یک انتصاب سیاسی پای انتصاب علیرضا ناصری به عنوان مدیر صندوق ذخیر فرهنگیان جا گرفت.

به گزارش شلمچه نیوز، چندی پیش اخباری مبنی بر تغییر و تحول هایی در صندوق ذخیره فرهنگیان منتشر شد؛ در این خبر آمده بود تنها چند روز بعد از منتفی شدن استیضاح فانی، جلسه ای در راستای تعیین تکلیف هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان تشکیل می شود که در این جلسه اعضای جدید هیئت مدیره اعلام می شوند.

 

بررسی اسناد منتشر شده از جلسات صندوق ذخیره فرهنگیان نشان می دهد هیئت مدیره جدید صندوق ذخیره فرهنگیان متشکل از اسماعیلی دانا، خجسته، فرزانه، عالمی، علیرضا ناصری و هاشمی طبا است که انتخاب نفر هفتم به زمان دیگری موکول شده بود.

 

بر همین اساس برکناری غندالی اکنون قطعی شده بود اما علت حضور وی در این سمت در حال حاضر پیگیری امور مربوط به صندوق تا زمان معرفی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان بوده و با انتصاب مدیرعامل جدید، غندالی از صندوق ذخیره خارج می شود.

 

امروز ۲۸ مهر ماه در حالی خبر استعفای فانی و قبول آن از سوی روحانی منتشر شد که اخبار موثق حکایت از آن دارد که قبل از استعفا، آخرین امضای فانی در یک انتصاب سیاسی پای انتصاب علیرضا ناصری به عنوان مدیر صندوق ذخیر فرهنگیان جا گرفت.

 

با انتصاب علیرضا ناصری به عنوان مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان، غندالی نیز خود به خود از این سمت عزل می شود.

 

یکی از دلایل اصلی استیضاح های مکرر فانی انتصابات سیاسی این فرد در آموزش و پرورش بود که آخرین انتصاب وی نیز یک انتصاب سیاسی به شمار می رود.

 

علیرضا ناصری در حالی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان می شود که سالی دور در شستا فعالیت می کرده است؛ وی بیشتر از آنکه چهره ای اقتصادی برای مدیریت این صندوق باشد، چهره ای سیاسی به شمار می رود.

 

 

حضور وی در حلقه نزدیکان خاتمی و ارتباطات گسترده اش با بنیاد باران دلیلی دیگری است که وی را شخصیتی سیاسی بدانند؛بعد از حضور مرتضی حاجی به عنوان عضو اصلی بنیاد باران در این موسسه، ناصری هم یکی دیگر از شخصیت های سیاسی خواهد بود که در این صندوق به فعالیت می پردازد.

 

این انتصاب سیاسی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد که اصلاح طلبان تحت هیچ شرایطی قصد عقب نشینی از کانون های ثروت را ندارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27511

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.