تاریخ ارسال : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نامه بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه تهران بزرگ به مراجع تقلید در باره فائزه هاشمی

بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه تهران بزرگ در نامه‌ای به مراجع عظام تقلید اعلام کردند: چه شده است که امروز فرزند یکی از کسانی که خود را عالم دین می‌داند تحت حمایت پدر خود به دیدار بزرگان فرقه‌ ضاله‌ بهائیت رفته و آنان را دوستان خود معرفی می‌کند، بی آنکه خاطر کسی آزرده شود؟

به گزارش شلمچه نیوز، بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه تهران بزرگ در نامه‌ای به مراجع عظام تقلید خواستار موضع‌گیری آنان در برابر اقدامات اخیر فائزه هاشمی در دیدار با بهائیان شدند.

در ابتدای این نامه آمده است: مگر نه این است که علمای دین نگهبانان و حصارهایی مستحکم‌اند که باید دین را در برابر بدعت‌ها و تحریف‌ها و انحرافات حفظ کنند؟ مگر نه این است که فرقه‌ ضاله‌ بهائیت انحرافی اساسی در دین است؟ پس چه شده است که امروز فرزند یکی از کسانی که خود را عالم و بزرگ دین می‌داند تحت حمایت پدر خود به دیدار بزرگان فرقه‌ ضاله‌ بهائیت رفته و آنان را دوستان خود معرفی می‌کند بی آنکه خاطر کسی آزرده شود؟

در ادامه این نامه آمده است: چه شده است که در سکوت علما و بزرگان حوزه، بهائیان را به عنوان «مردان و زنان بزرگ ایرانی» معرفی می‌کنند، در حالی که پشتشان گرم است به این که پدرشان جایگاهی در جمهوری اسلامی و در میان علمای دین دارد؟ چه شده است که فرزند یکی از مقامات بلند پایه‌ جمهوری اسلامی که از قضا داعیه‌ آخوندی هم دارد به راحتی زیر عکس بنیانگذار آن فرقه‌ ضاله می‌نشیند و با دوستان بهائی خویش عکس می‌گیرد و ابایی هم از انتشار این عکس‌ها ندارد و کسی هم اعتراضی نمی‌کند؟

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران بزرگ با تأکید بر اینکه تا چه زمانی باید شاهد این بی‌حرمتی‌ها به اسلام از جانب مدعیان اسلام‌شناسی و اجتهاد باشیم، اعلام کرد: برفرض اگر زبیر در زمانی از خواص اصحاب رسول‌الله و امیرالمؤمنین بود، آیا پس از آن که فرزندش او را از مسیر حق به باطل کشاند، باز هم باید امیرالمؤمنین (ع) به احترام خدمات پیشین او سکوت پیشه می‌کردند؟ کی زمان آن می‌رسد که حوزه‌های علمیه و علمای اسلام برای حفظ دین، این تیر زهرآگین که تا عمق نظام فرورفته را از سینه‌ اسلام بیرون کشند؟

در پایان این نامه آمده است: در تاریخ کم نداشته‌ایم امثال زبیرها؛ و امروز هم ما دانشجویان نگران زبیرهایی هستیم که در انقلاب اسلامی و در قلب اسلام رسوخ کرده‌اند و دارند با تطهیر چهره‌ منحرفانی چون بهائیان، اسلام را طوری معنا می‌کنند که مطلوب دشمنان اسلام باشد. از همه‌ دلسوزان اسلام عزیز می‌خواهیم با تبیین مرزهای حق و باطل جلوی در هم آمیخته شدن حق و باطل را گرفته و پرده‌های نفاق را بدرند تا مبادا دوباره غبار فتنه بلند شود و مسیر حق را بر مردم بپوشاند.

فارس


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16799

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.