تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۱۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نامه قاضی‌پور به وزیر آموزش و پرورش برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛جمعی از نیروهای قراردادی آموزش و پرورش پس از انتظار چندین ساله و عدم نتیجه پیگیری ها و نامه نگاری های زیاد با مسئولین متعدد این بار دست به دامن نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی شدند تا شاید قاضی پور صدای رسای آن ها باشد.

قاضی پور نیز ضمن پیگیری موضوع از مدیرکل آموزش و پرورش نامه ای برای دانش آشتیانی وزیر جدید آموزش و پرورش نوشت تا وزیر تازه کار موضوع تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی را هم در دستور کار خود قرار دهد.

باید منتظر ماند و دید که آیا نیروهای قراردادی آموزش و پرورش که نزدیک به نصف نیروهای قراردادی آموزش و پرورش کشور را تشکیل می دهند، از بلاتکلیفی ١٠ ساله رهایی خواهند یافت یا خیر؟!

نکته قابل ذکر دیگر در خصوص نیروهای قراردادی آموزش و پرورش حقوق زیرخطر فقر آن ها در کشور است که نزدیک به ١۵٠٠ خانوار در استان با حقوق کمتر از یک میلیون تومان زندگی می کنند و آن هم در دستگاه حساسی که نقش اساسی در تعلمیم و تربیت فرزندان جامعه دارد.

بر اساس شنیده ها، نیروهای قراردادی آموزش و پرورش در صورت عدم نتیجه گیری طی هفته آتی با استاندار آذربایجان غربی نیز دیدار خواهند کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28969

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.