تاریخ ارسال : ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نامه یک تهیه کننده و کارگردان به آیت الله علم المهدی؛ باعث لج بازی جوانان با اعتقاداتشان نشوید

دختری می گفت من حجابم معمولی بود ولی وقتی گشت ارشاد من را گرفت لجبازتر شدم و دیگر نه نماز خواندم، نه حجاب گرفتم تا زمانی که یک مسلمان دست من را گرفت و با محبت راه را از چاه نشانم داد.

به گزارش شلمچه نیوز، هاشم تفکری بافقی تهیه کننده و کارگردان مجموعه تلویزیونی پرطرفدار” از لاک جیغ تا خدا” نسبت به سخنان اخیر آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد مقدس واکنش نشان داد.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

سرور گرامی من آیت الله علم الهدی

من هاشم بافقی تهیه کننده جوان برنامه” از لاک جیغ تا خدا” هستم. یک جوانی که توبه کرد و امروز برنامه” توبه کننده گان” را می سازد.

پدر گرامی و ارجمند من جسارت من کمترین را ببخشید ولی می خواهم به عنوان یک فرد شاید انقلابی برای شما چند خطی بنویسم.

پدر ارجمندم، من با ضبط حداقل ۲۰۰ قسمت از برنامه” از لاک جیغ تا خدا” به نتایجی رسیده ام که شاید البته شاید شما بدلیل عدم برخورد با قشر کف جامعه امروز آنها را دریافت نکرده اید.

مواضع سیاسی من مشخص و عیان است و به والله جز درد انقلاب هیچ چیز باعث نشد که این نامه یا درد و دل را برایتان بنویسم.

پدر گرامی، بعد از اتفاقات و موضع گیری های شما و موج سواری رسانه های گوناگون خیلی ها از ما می پرسند که ایا این حرکات درست است یا غلط. من نظرات شخصی خود را البته با کمال احترام با چند مثال می نویسم، شاید روزی بدست شما برسد و تاثیر داشته باشد.

یکی از همین دخترهای لاک جیغی تعریف می کرد ک تصمیم داشت به حرم امام رضا برود و توبه کند، در مسیر سه بانوی محجبه با فاصله چند دقیقه او را نفرین کردند و همین برخوردها باعث شد که او از رفتن به حرم پشیمان شود و توبه اش سه سال عقب بیافتد.

دختری می گفت من حجابم معمولی بود ولی وقتی گشت ارشاد من را گرفت لجبازتر شدم و دیگر نه نماز خواندم، نه حجاب گرفتم تا زمانی که یک مسلمان دست من را گرفت و با محبت راه را از چاه نشانم داد.

قطعا دغدغه های شما را درک می کنم اما این بحث کنسرت ها همان تاثیری را در جوانان مشهدی خواهد گذاشت که در آن دختر در حال توبه گذاشت. باور کنید تمام مشهد قطعا حوزوی و دارای دغدغه نیستند و شاید اصلا اهل کنسرت رفتن هم نباشند اما همین اتفاقات اگر انها را دچار لجبازی نکند، قطعا دچار شبهه خواهد کرد. مخصوصا با موضع گیری های هر روزه دولتی ها و رسانه های مختلف.

پدر ارجمند، من در نزدیکی به انتخابات حساس سال آینده که تکلیف مقاومت را روشن یا تاریک می کند، اثر بد این اتفاقات و موج سواری جریاناتی که هیچ دستاوردی جز برجام ترک خورده ندارند و به راحتی تمام، حساسیت جامعه را از بحث مهم مقاومت و استقلال به سمت کنسرت انتقال داده اند تا از این اب گل آلود ماهی بگیرند را حس می کنم.

حضرت ایت الله علم الهدی عزیز، باید پذیرفت ک ۳۵ سال کار فرهنگی درست برای جا انداختن خیلی از مسائل حتی در همان حوزه اتفاق نیافتاده است. حالا مگر می شود با زور و فشار مسائل را حل کرد؟ به واقع این اتفاق البته به نظر من کمترین چیزی جز لجبازی و عناد را بوجود نمی اورد و چه بسا کسانی که با تبلیغات از سوی دشمنان در پرتگاه کفر هستند از این پرتگاه بیافتند و از قشر خاکستری به قشر سیاه و معاند تبدیل شوند.

من دغدغه شما را می فهمم اما به والله باور کنید که تمام این هنرمندان که قرار است کنسرت بسازند، دلبسته به ایران هستند و شغلشان خوانندگی است و طرفدارانی دارند. چرا باید با آنها کاری کنیم که از کشور بروند؟ یا مجبور به نقد یا عناد نسبت به جمهوری اسلامی ایران شوند؟

اینها همه عاشق امام رضا علیه السلام، اسلام و ایران هستند و باور کنید هیچ تناقضی بین کنسرت رفتن و زیارت رفتن وجود ندارد. از امام رضا چیزی کم نمی شود اگر در مشهد کنسرتی باشد و جوانانی خواننده مورد علاقه خود را ببینند و چیزی به امام رضا اضافه نمی شود اگر کنسرت ها لغو شوند.

جسارت این هنرمند کوچک پابرهنه را ببخشید.

هاشم تفکری بافقی

مستبین


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23510

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.