تاریخ ارسال : ۰۶ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نام نویسی دبیر هیأت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس برای انتخابات دهم در قائمشهر

photo_2015-12-25_15-14-39
به گزارش شلمچه نیوز، قربانعلی مهری مَتانکلایی پس از تبت نام برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جمعه ۴ دی ماه ۱۳۹۴، آخرین روز ثبت نام با حضور در ساختمان فرمانداری شهرستان قائمشهر، ممکن است آخرین نفر یا یکی از آخرین نفرات باشم که در مقام ثبت نام برآمده ام.
وی ادامه داد:  بسی خرسندم پس از سال ها توفیق خدمت در مناصب و مقاطع گوناگون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از «صف و ستاد» و کسب تجارب و اندوخته ها، اکنون این توان را در خود یافت به منظور گام نهادن در یکی از مهم ترین «کانون های تصمیم گیری نظام و اِعمال نظارت بر حوزه های اجرائی» که «خانه ملّت» و «قوّه قانونگذار» اش نامند به عنوان نامزد «دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی» در مقام ثبت نام از حوزه بزرگ انتخابیه «سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ کیاکلا» برآید.

قربانعلی مهری گفت:  پیامبر اکرم (ص) می فرماید: «مَثَل نبوّت، مَثَل خانه ای است که ساخته شده و جای یک خشت در آن باقی است. من جای آن خشت آخرینم. یا من گذارندۀ آن خشت آخرینم». بنابراین، مقام ارجمند رسول اکرم(ص)، از نظر ترتیب زمانی، قطعاً آخرین پیامبر است که «خاتَمُ النَّبِیِّنَ» اش نامند، امّا از حیث رتبه مقامی، سرور و سالار پیام آوران الهی است که همه انبیاء (ع) آمدنش را بشارت داده بودند. چنین است که «سَیِّدُ المُرسَلِینَ» اش خوانند.
وی با خواندن شعری از شیخ محمود شبستری:

«یکی خط است از اوّل تا به آخر   بَرو خلق جهان گشته مسافر

در این ره انبیاء چون ساربانند       دلیل و رهنمای کاروانند

وز ایشان سیّد ما گشته سالار   هم او اوّل، هم او آخر در این کار»

با اظهار امیدواری ادامه داد: با انجام تبلیغات سالم در یک فضای رقابتی، قانونمند و اخلاقمدار، ضمن بیان حقایق و ترسیم اهداف و مقاصد به همراه ارائه طرح ها و برنامه ها، با جلب اعتماد آگاهانۀ عموم و تصاحب آراء آبرومندانۀ مردم، امکان خدمت در قوّۀ قانونگذار که در «رأس امور» و «عصارۀ همه فضائل ملّت»اش خوانند فراهم آید. بِمَنِّهِ وَ کَرَمِهِ.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8037

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.