تاریخ ارسال : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۲۰:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نبرد سنگین در حومه شمالی حلب/عقب نشینی خفت بار تروریستها

حلب
منابع وابسته به اتاق عملیات حلب از پیشروی های موثر نیروهای ارتش سوریه در حومه حلب و عقب راندن تروریست ها و وارد کردن تلفات و خسارات سنگین به دشمن در این منطقه خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، منابع وابسته به اتاق عملیات در حلب اعلام کردند: در راستای واکنش به موارد نقض آتش بس از سوی تروریست ها و بمباران مناطق مسکونی در حلب، ارتش سوریه و نیروهای دفاع محلی و ساکنان حلب درگیری های شدیدی با تروریست ها در جبهه حندرات در حومه شمالی حلب با تروریست ها انجام دادند و پیشروی های موثری به دست آوردند.

این منابع بیان کردند: نیروها بر خطوط مقدم دشمن مسلط شده اند و تروریست ها را به عقب رانده اند.این پس از گلوله باران شدید اولیه که تلفات سنگینی به تروریست ها وارد کرد، صورت گرفت.

منابع مذکور افزودند: درگیری ها در جبهه های دیگر در حومه شمالی و جنوبی حلب ادامه دارد تا مناطق از لوث تروریست ها آزاد شود و تروریست های از این مناطق بیرون رانده شوند.

به گفته این منابع تروریست ها متحمل خسارات و تلفات سنگین شده و مجبور به عقب نشینی از برخی مناطق شده اند.

منابع وابسته به اتاق عملیات نظامی در حلب اعلام کردند: ارتش و نیروهای دفاع محلی به جنگ با تروریست ها برای پاکسازی حلب از جنایات آنها و تحقق امنیت و ثبات در حومه سراسر حلب و حومه آن ادامه می دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16629

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.