تاریخ ارسال : ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نتایج‌ نظرسنجی‌های انتخاباتی افراطیون را به اضطراب انداخت

در جلسات اخیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، ضمن بررسی آخرین وضعیت نظرسنجی‌های انتخاباتی نسبت به وضعیت اصلاح‌طلبان و موفقیت در انتخابات آتی ابراز نگرانی شده است.
به گزارش «شفاف»، در این جلسه که با حضور چهره‌های موثر جریان اصلاحات و تصمیم‌سازان آن برگزار شده، مساله انتخابات مجلس شورای اسلامی و نیز مکانیزم انتخاباتی این جریان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و محورهای زیر مورد تاکید و گفت‌وگو قرار گرفته است.
– در نظرسنجی‌ها وضعیت اصلاح‌طلبان خوب نیست.
– تاکنون در نظرسنجی‌ها مشخص شده که از ۱۰ نفر برای تهران، ۸ نفر اصولگرا هستند و این اصلا خبر خوبی نیست. باید هر چه سریع‌تر موازنه را تغییر داد.
– باید اختلافات جزیی و کلی را کنار گذاشت و رسانه‌های اصلاح‌طلب نباید وارد فاز انتقاد نسبت به لیست انتخاباتی، برنامه‌ها و چهره‌های اصلاح‌طلب شوند.
– شعارهای انتخاباتی گیرایی نداشته و نتوانسته با افکار عمومی ارتباط برقرار کند.
– باید همچنان بر محور تعریف طرف مقابل به عنوان جریان افراط تاکید کنیم.
گفتنی است در این جلسه همچنین تاکید شده است که باید در هفته آخر، لیست اصولگرایان مورد ضرب تبلیغاتی قرار گرفته و از منشأ بودن خارج شود.
یادآور می‌شود هفته گذشته «غلامعلی- ر» مشاور هاشمی ضمن سخنانی در دانشگاه فردوسی مشهد تصریح کرده بود: براساس نظرسنجی‌ها ۶۵ درصد کرسی‌های مجلس به اصولگرایان می‌رسد.
پیش از وی عطریانفر (عضو مرکزیت کارگزاران) در مصاحبه با روزنامه آرمان تصریح کرده بود: اکثریت مجلس دهم اصولگرا خواهند بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11839

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.