تاریخ ارسال : ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نتایج هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران +جدول

به گزارش شلمچه نیوز، هفته بیست و چهارم لیگ برتر ایران با انجام ۳ دیدار در شهرهای اصفهان، تبریز و تهران در سال جدید برگزار شد.

 

تراکتورسازی با یک گل از سد سایپا گذشت.

در این دیدار بازی متعادل و برابری از سوی دو تیم ارائه شد و کم تجربگی شاگردان مجید جلالی بارها می توانست برای این تیم مشکل ساز شود. تک گل این دیدار را هم تیم تراکتورسازی از اشتباه مدافعان سایپا به ثمر رساند و فرار خوب رفیعی و پاس او به ثاقبی با اشتباه مدافعان سایپا همراه شد تا شاهین ثاقبی تک گل این دیدار را در دقیقه ۱۸ به ثمر برساند.

در اواخر این دیدار هم حملات تیم سایپا بی نتیجه بود و در همین زمان ضد حملات تیم تراکتور می توانست این تیم را به گل های بیشتر هم برساند اما عملکرد خوب فلاح زاده مانع از بیشتر شدن اختلاف شد.

 

مصاف سپاهان و ملوان با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در این دیدار ابتدا سپاهانی ها روی شوت رسول نویدکیا در دقیقه ۱۴ به گل رسیدند اما تلاش ملوانی ها در نیمه دوم نتیجه داد و محمد حسین کنعانی در دقیقه ۶۵ با یک حرکت پابه توپ گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند.

با این حال این پایان ماجرا نبود و تیم سپاهان در دقیقه نود توسط پریرا از روی نقطه پنالتی به گل دوم رسید اما ملوانی ها در آخرین لحظات بازی توسط و در دقیقه ۹۰+۵ توسط مازیار زارع به گل دوم رسیدند تا این بازی با تساوی دو بر دو به پایان برسد.

تیم گسترش فولاد با حساب چهار بر سه از سد ذوب آهن گذشت.

در این دیدار ابتدا احسان پهلوان در دقیقه ششم برای ذوب آهن گلزنی کرد و در دادامه محمد ابراهیمی در دقیقه ۲۰ کار را به تساوی کشاند. در ادامه و در دقیقه ۳۷ مهدی مهدی پور برای تیم ذوب آهن گل دوم را به ثمر رساند و این بازیکن در دقیقه ۴۵ گل سوم را هم به ثمر رساند تا نیمه اول بازی با نتیجه سه بر یک به سود ذوب آهن به پایان برسد.

در نیمه دوم این دیدار تیم گسترش فولاد برای جبران نتیجه به جلو کشید و در دقیقه ۵۰ سید محسن حسینی گل دوم را برای گسترش فولاد به ثمر رساند و در دقیقه ۷۷ هم محمد ابراهیمی از روی نقطه پنتالتی گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا حساب کار سه بر سه مساوی شود.

با این حال این پایان ماجرا نبود و در دقیقه ۸۷ بازهم محمد ابراهیمی دروازه ذوب آهن را باز کرد تا با هتریک خودش، موجب پیروزی چهار بر سه گسترش فولاد برابر ذوب آهن شود.

گفتنی است که در این دیدار لئوناردو پیمنتا یک ضربه پنالتی را برای تیم گسترش فولاد از دست داد.

 

جدول لیگ برتر (۹۴-۹۵) – جام خلیج فارس

لیگ برتر جام خلیج فارس
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ استقلال ۲۳ ۱۱ ۱۰ ۲ ۳۲ ۱۸ ۱۴ ۴۳
۲ استقلال خوزستان ۲۳ ۱۱ ۹ ۳ ۲۵ ۱۲ ۱۳ ۴۲
۳ پرسپولیس ۲۳ ۱۰ ۹ ۴ ۳۳ ۲۴ ۹ ۳۹
۴ ذوب آهن ۲۴ ۹ ۱۱ ۴ ۳۱ ۱۹ ۱۲ ۳۸
۵ تراکتورسازی ۲۴ ۹ ۱۱ ۴ ۲۷ ۱۹ ۸ ۳۸
۶ نفت تهران ۲۳ ۹ ۸ ۶ ۲۳ ۱۸ ۵ ۳۵
۷ سایپا ۲۴ ۱۰ ۵ ۹ ۲۲ ۲۰ ۲ ۳۵
۸ گسترش فولاد ۲۴ ۹ ۷ ۸ ۲۸ ۲۱ ۷ ۳۴
۹ صبای قم ۲۳ ۷ ۱۰ ۶ ۲۱ ۲۰ ۱ ۳۱
۱۰ سپاهان ۲۴ ۶ ۱۲ ۶ ۲۵ ۲۵ ۰ ۳۰
۱۱ پدیده ۲۳ ۷ ۹ ۷ ۲۲ ۲۷ ۳۰
۱۲ فولاد ۲۳ ۶ ۶ ۱۱ ۱۹ ۲۹ -۱۰ ۲۴
۱۳ ملوان ۲۴ ۴ ۱۱ ۹ ۱۶ ۲۳ ۲۳
۱۴ سیاه جامگان ۲۳ ۵ ۵ ۱۳ ۱۵ ۲۴ ۲۰
۱۵ راه‌آهن ۲۳ ۳ ۹ ۱۱ ۱۵ ۲۵ -۱۰ ۱۸
۱۶ استقلال اهواز ۲۳ ۲ ۶ ۱۵ ۱۲ ۴۲ -۳۰ ۱۲

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13935

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.