تاریخ ارسال : ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نتایج کنکور ۹۴ اعلام شد

رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز، دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با ایسنا، گفت: نتایج آزمون سراسری سال ۹۴ هم اکنون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده است.

وی با بیان اینکه به طور کلی ۴۲۸ هزار و ۴۷۸ نفر در این آزمون پذیرفته شدند، اظهار کرد: از این تعداد ۱۲۷ هزار و ۹۲۳ نفر در گروه ریاضی و فنی، ۱۵۵ هزار و ۷۸۴ نفر در گروه علوم تجربی، ۱۲۳ هزار و ۱۶۲ نفر در گروه علوم انسانی، ۸ هزار و ۸۱۱ نفر در گروه هنر و ۱۲ هزار و ۷۹۸ نفر در گروه زبان های خارجی پذیرفته شده اند.

پذیرش ۱۲۳ هزار و ۶ نفر در دوره های روزانه

رییس سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: ۱۲۳ هزار و ۶ نفر در دوره های روزانه، ۲۱ هزار و ۸۴۶ نفر در دوره های شبانه، ۹۵ هزار و ۸۱۲ نفر در دانشگاه‌های غیردولتی، ۳۴۸۷ نفر در دانشگاه تربیت معلم، ۱۷۲ هزار و ۵۹۷ نفر در دانشگاه پیام نور، ۱۱ هزار و ۷۳۰ نفر در دوره‌های فرهنگیان،مجازی و غیره پذیرفته شده اند.

دکتر خدایی در مورد زمان ثبت نام توضیح داد: داوطلبان ضرورت دارد برای آگاهی از زمان ثبت نام به سایت دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند مراجعه کنند. چنانچه این دانشگاه زمانی را برای ثبت نام تعیین نکرده بود داوطلبان باید از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ شهریور با مراجعه حضوری به دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=226

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.