تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نتوانستم با «لاتاری» همکاری کنم/ «تگزاس» کمدی سخیف نیست

محسن دارسنج طراح گریم سینمای ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جدیدترین پروژه های سینمایی خود گفت: به تازگی از برزیل و از سر صحنه فیلم «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی به ایران بازگشته ام. این فیلم یک کمدی خوب، شسته و رفته و آبرومند است و یک اثر کمدی سخیف در سینمای ایران به شمار نمی رود.

وی ادامه داد: «تگزاس» نسبت به بعضی از کمدی ها که می خواهند به هر قیمتی تماشاچی را بخنداند، بسیار متفاوت است و موقعیت های ایجاد شده در فیلم برای مخاطب جذاب است.

طراح گریم «ماجرای نیمروز» در پاسخ به این پرسش که در فیلم جدید محمدحسین مهدویان همکاری دارد یا خیر، بیان کرد: متاسفانه درست زمانی که من برزیل حضور داشتم، پیش تولید فیلم سینمایی «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان آغاز شد و نمی توانستم در این پروژه حضور داشته باشم.

وی با اشاره به پیشنهادهای جدید کاری در حوزه سینما توضیح داد: با دو کارگردان دیگر برای پروژه های جدید سینمایی خود قرارداد بسته ام که ترجیح می دهم این همکاری از سوی خود کارگردانان اعلام شود.

دارسنج در پایان گفت: فکر می کنم در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر با فیلم هایی چون «آستیگمات» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی که یک رئال خوب است و فیلم سینمایی «خیابان دیوار» به کارگردانی بهمن کامیار حضور داشته باشم. البته سال گذشته نیز ۱۰ فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر داشتم که تنها یکی از آنها به این جشنواره راه پیدا کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73186

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.