تاریخ ارسال : ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نتیجه بازشماری ۱۰ درصد آرا در قم

 استاندار قم گفت: به احترام و حرمت رأی‌دهندگان و خالقین حماسه حضور ۲۹ اردیبهشت نسبت به بازشماری ۱۰ درصد آراء باوجود همه دشواری‌هایی که وجود داشت، اقدام کردیم که بحمدالله تخلفی صورت نگرفته بود.

به گزارش مرکز خبر حوزه، سید مهدی صادقی پس از دیدار با آیت‌الله نوری همدانی اظهار داشت: در طول سال بارها به بهانه‌های مختلف موقعیتی به‌منظور دیدار با مراجع معظم تقلید فراهم می‌شود تا علاوه بر دیدار گزارشی از فعالیت‌های مختلف در استان ارائه شود.

وی افزود: تبریک عید سعید فطر و ارائه گزارشی از انتخابات حماسی ۲۹ اردیبهشت محور دیگر این دیدار بود. انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان با حضور گسترده و حماسی مردم و بدون هیچ مشکلی برگزار شد. اگرچه در خصوص انتخابات شوراها نظرات و اعتراضات غیرقانونی و بدون ادلّه کافی صورت گرفت و درخواست بازشماری برخی صندوق‌ها از سوی دستگاه‌های نظارتی مطرح شد ولی برای ما به‌عنوان مجریان انتخابات تفاوتی نداشت و ما به احترام و حرمت رأی‌دهندگان و خالقین حماسه حضور ۲۹ اردیبهشت نسبت به بازشماری ۱۰ درصد آراء باوجود همه دشواری‌هایی که وجود داشت، اقدام کردیم که بحمدالله تخلفی صورت نگرفته بود و بار دیگر انتخابات در استان قم از سوی شورای عالی نظارت صحت انتخابات در استان قم مورد تأیید قرار گرفت.

استاندار قم با قدردانی از حضور مردم و عوامل اجرایی و نظارت گفت: در این انتخابات باشکوه عوامل اجرایی و نظارت به‌خوبی به وظایف خود عمل کرده و تلاش شبانه‌روزی این عزیزان موجب شد روند اجرایی کار به‌خوبی پیش رفته و انتخابات در این استان در سلامت کامل به پایان برسد.

وی خاطرنشان کرد: مردم متدین و انقلابی قم همگام با سراسر کشور با تأسی به آرمان‌های امام راحل، فرامین رهبر انقلاب اسلامی ایران و توصیه‌های مراجع معظم تقلید حضوری باشکوه در انتخابات داشته و روح امید را در کالبد کشور جاری ساختند.

صادقی با اشاره به حضور حدود ۷۸ درصدی واجدین شرایط در انتخابات ریاست جمهوری در قم گفت: در این انتخابات با همکاری عوامل اجرایی و نظارت از آرای مردم به‌خوبی صیانت شد و هیچ مشکلی درروند انتخابات وجود نداشت.

وی با تشکر مجدد از مردم و دست‌اندرکاران انتخابات در استان که با تلاش شبانه‌روزی خود توانستند، برگ زرینی را رقم بزنند ابراز کرد: امیدوارم همه بتوانیم پاسدار دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی باشیم.

استاندار قم با تقدیر از نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی افزود: این عزیزان با تلاش متعهدانه خود کمک شایانی در تأمین امنیت و سلامت انتخابات انجام دادند.

وی خطاب به منتخبین مردم قم در شوراهای اسلامی شهر و روستا افزود: این افراد وظیفه دارند با مدیریت عاقلانه، منطقی و کارشناسی خود در راستای پیشرفت، توسعه و تحول در حوزه‌های مختلف شهری در کنار مدیریت استان قرار داشته و به‌خوبی پاسخگوی انتخاب همه شهروندان باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=54929

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.