تاریخ ارسال : ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نجفی «سردسته» اصلاح‌طلبان است

الیاس حضرتی

عضو ارشد فراکسیون امید با اشاره به مخالفت برخی از اصلاح‌طلبان با شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: افرادی که نظر خاصی در این زمینه دارند، حرف بی‌ربطی نمی‌‌زنند.

به گزارش شلمچه نیوز، الیاس حضرتی عضو ارشد فراکسیون امید(اصلاح‌طلبان) مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، درباره مخالفت برخی از اصلاح‌طلبان با روش شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان،گفت: تعداد مخالفان و کسانی که نظرات خاصی در این زمینه دارند کم است اما نظراتشان قابل بررسی است و حرف بی‌ربطی نمی‌زنند.

حضرتی‌ افزود: مخالفت با شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان موجب انشقاق در این جبهه نمی‌شود. اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده در قالب شورای سیاست‌گذاری و یا هر اسم دیگری، به صورت پراکنده شرکت نمی‌کنند.

وی درباره احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در انتخابات ۹۶، خاطرنشان کرد: مجموعه اصلاح‌طلبان به فردی غیر از روحانی برای انتخابات ریاست‌جمهوری فکر نمی‌کنند.

وی درباره انتخاب محمدعلی نجفی به عنوان رئیس ستاد روحانی برای انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهار کرد: نجفی «سردسته» اصلاح‌ طلبان است. وی فردی متین، عاقل و خوش سابقه است و از انتخاب وی هم حمایت می‌کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25712

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.