تاریخ ارسال : ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۴:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نخستین پیروزی تیم والیبال ایران

به گزارش شلمچه نیوز، تیم ملی والیبال کشورمان در دومین مسابقه خود در چارچوب رقابتهای جام جهانی والیبال ژاپن به مصاف تیم تونس نایب قهرمان آفریقا رفت.
ملی پوشان کشورمان که ست اول را با نتیجه ۲۵ -۱۷ به سود خود به پایان برده بودند، در ست دوم نتیجه را ۲۵-۲۱ به تونس واگذار کردند، اما بازیکنان کشورمان ست سوم را با ۱۱ امتیاز اختلاف ۲۵-۱۴ به سود خود پایان دادند.
بلندقامتان کشورمان در ست چهارم ابتدا از حریف خود عقب افتادند، اما در ادامه بازیکنان کشورمان با عملکرد خوب بازگشت خوبی به مسابقه داشتند و در امتیاز ۸-۶ نخستین امتیاز فنی به ایران رسید.
۱۶-۱۲ امتیازی بود که وقت استراحت دوم فنی را به بازیکنان ایران رساند.
رفته رفته و در ادامه مسابقه فاصله امتیازی با تونس بیشتر شد تا ملی پوشان کشورمان این ست را با نتیجه ۲۵- ۲۰ و کل، مسابقه را با نتیجه ۳-۱ به سود خود پایان دهند.
از نکات قابل توجه این مسابقه می توان به نمایش خوب غفور جایگزن محمودی و حضور مهدوی پاسور دوم ایران به جای معروف تا پایان مسابقه اشاره کرد .
تیم ملی والیبال تونس روز گذشته در نخستین مسابقه خود با نتیجه ۳-۰ مغلوب لهستان شده بودند.
تیم والیبال کشورمان نخستین مسابقه خود را در رقابتهای جام جهانی والیبال که در ژاپن برگزار می شود به آرژانتین واگذار کرده بود و فردا در سومین مسابقه خود به مصاف تیم ونزوئلا می رود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=273

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.