تاریخ ارسال : ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نشست خبری جشنواره فیلم سلمانی فارسی برگزار شد

نشست خبری دومین جشنواره فیلم سلمان فارسی عصر روز سه شنبه در فرهنگسرای ابن سینای شهرک غرب برگزار شد.

photo439035036376869860-800x532

به گزارش شلمچه نیوز، در این نشست ابتدا دکتر احمدی دهکا گفت: دومین جشنواره فیلم سلمان فارسی با حضور فیلم های خارجی و داخلی با محوریت ایثار اجتماعی اولین دوره ای است حضور فیلم های خارجی بازتاب خوبی داشت البته برای تعدادی از فیلم های خارجی وزارت ارشاد مجوز صادر نکرد اما اثرات بسیار خوبی در این جشنواره شرکت کردند.

قاسم عرب دبیر جشنواره با اشاره حضور اثر ارزشمند سه کارگردان فاخر کشورمان گفت: از افتخارات جشنواره سلمان فارسی حضور اثر مرحوم سلحشور، جمال شورجه و خانم نرگس آبیار است که در این جشنواره از آنان تجلیل به عمل آمده است.

photo439035036376869861

عرب افزود: از همه کسانی که باعث برگزاری و پیشبرد این جشنواره همکاری کردند تقدیر می کنیم و انشاالله یکسال دیگر به عنوان دبیرجشنواره سلمان فارسی خواهم بود.

در خاتمه هم دکتر امین پور معاونت فرهنگسرای ابن سینا به موضوع فرهنگ ایثار پرداخت و گفت: همه ما موظفیم موضوع ایثار را به بچه ها یادآوری کنیم و نسل آینده را با رفتار و عمل خود بیاموزیم و قطعا این نوع کارهای فرهنگی کمک شایانی به این امر مهم خواهد نمود.

اشاره می شود مراسم تجلیل از دست اندرکاران دومین جشنواره فیلم سلمان فارسی در سالن اصلی نمایش فرهنگسرای ابن سینای شهرک غرب برگزار شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25537

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.