تاریخ ارسال : ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نشست صمیمی امام جمعه جدید گنبدکاووس با رسانه ها +عکس

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(سیدعلی کریمیان) از گنبد کاووس،  حجت الاسلام سبحانی در جمع تعدادی از خبرنگاران  گنبدکاووس گفت: همیشه تلاش کردم که برخوردی صادقانه با مردم داشته باشم و با خود عهد کرده ام عمرم را در راستای خدت به مردم صرف کنم.

۰۰۰
سبحانی در ادامه مطالب خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره شاخصه های انقلابی بودن و انقلابی ماندن گفت: دو جریان حق و باطل وجود دارد که برای انقلابی بودن و انقلابی ماندن باید حق و اصحاب حق را بشناسیم.
وی  جمهوری اسلامی ایران را یک نماد مشخص در جبهه حق دانست وگفت: واضح است که اگر امروز پیامبر و ائمه بودند جانب این جبهه رامی گرفتند. وی در قسمتی از سخنانش در خصوص ارتباطش با رهبری و چگونگی امام جمعه شدنش گفت: ارتباط من با رهبر معظم انقلاب حوزوی و تشکیلاتی بود  آشنایی بنده با رهبر انقلاب به سال ۱۳۴۷ بر می گردد آن زمان که در جریان زلزله گناباد من در مشهد طلبه بودم و رهبر انقلاب برای کمک به زلزله زدگان کمک های مردمی جمع می کردند در آنجا با وی آشنا شدم و از آن به بعد ارتباط من با رهبر انقلاب در دو حوزه دروس حوزوی و تفسیر
و ارتباط تشکیلاتی بود و من برخی از مباحث حوزوی را در محضر ایشان فراگرفتم.

۰۰

در بحث فعالیت های انقلابی نیز، سبحانی گفت: در توزیع برخی از اعلامیه های حضرت امام که رهبر معظم انقلاب آنها را تنظیم می کردند به همراه چند تن دیگر از علما فعالیت داشتم. از جمله  با علمایی چون مرحوم آیت الله مهدوی کنی، مرحوم آیت الله مشکینی، شهید کامیاب، ،مرحوم شیخ مهدی جمارانی و شهید باهنر که عالمی جوان و باسواد و با قلمی شیوا بود آشنا شدم.

سبحانی در پایان با ابراز خوشحالی از حضور در منطقه گنبد که شیعه و سنی در آن با برادری و وحدت زندگی می کنند گفت: پیش از این هم پیشنهاداتی برای جایگاه امام جمعه شهر های همچون  سبزوار و تربت جام داشتم ولی قسمت
این بود که در خدمت مردم این منطقه باشم.

۰۰۰۰

در پایان این دیدار خبرنگاران با تقدیم لوح سپاسی از ۲۳ سال خدمت صادقانه وی تقدیر کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21438

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.