تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نشست مخصوص مجلس برای تشخیص بودجه منطقه های زلزله زده کرمانشاه

منصور مرادی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بازدید بعضی از اعضای این کمیسیون از منطقه های زلزله‌زده کرمانشاه اظهار کرد: ۱۰ تن از اعضای کمیسیون به سرپرستی غلامرضا تاجگردون ریاست کمیسیون چهارشنبه(۱ آذر) از منطقه های زلزله‌زده بازدید کردند.

وی اضافه کرد: در این عزیمت اعضای کمیسیون از شهر سر‌پل‌ذهاب  و روستا‌های حوالی این شهر، مسکن‌ مهرهای استان  بازدید کردند علاوه بر این اعضای کمیسیون جلسه‌ای با فرماندار کرمانشاه در مکان فرمانداری برای ارزیابی اداره آشفتگی منطقه های زلزله‌زده داشتند.

بیشتر بخوانید:

وضعیت بهداشتی منطقه های زلزله‌زده غرب ایران چه طور است؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اظهار اینکه زلزله‌زدگان از نظر تهیه مواد خوراکی مسئله ای ندارند، اهتمام کرد: مسئله ای که مردم منطقه با آن رو به رو می باشند بحث گرمایشی هست که به سبب نشت گاز، گاز منطقه قطع شده بنابراین مدیران وزارت نیرو در کوشش می باشند تا این مشکل را حل کرده تا مشکل گرمایشی زلزله زدگان نیز حل گردد.

وی با اظهار اینکه اعضای کمیسیون وضع منطقه های زلزله‌زده را ارزیابی کرده‌اند، اهتمام کرد: قرار هست در بودجه سال ۹۷ ردیف بودجه جهشی در اختیار استان کرمانشاه قرار داده گردد تا بتوان قسمتی از مشکلات منطقه های زلزله زده را در سال آینده مرتفع کرد.

..

انتهای‌پیام/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75947

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.