تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نشست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملى با حضور لاریجانی شروع گردید

نشست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملى با حضور لاریجانی شروع شدبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، اظهار کرد: جلسه کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی در مورد نحوه پشتیبانی از کالای ایرانی صبح امروز (دوشنبه ۲۰ فروردین) با حضور علی لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

    حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان دیروز از برپایی جلسه کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی و اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ با حضور ریاست مجلس و وزرای «صنعت، معدن و تجارت»، «نفت» و «نیرو» با مبحث راهکار‌های پشتیبانی از کالای ایرانی به میزان اطلاع داد.

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی با اشاره به قانون «حداکثر استفاده از توان تولید داخلی» اظهار کرد: در حال حاضر گزارش اصلاح این قانون دردست تهیه هست و تا سه هفته آینده به مجلس عرضه می‌شود.

فولادگر تصریح نمود: کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی تا انتهاء سال جاری کارهای نظارتی خود را در جهت پشتیبانی از تولید داخلی انجام خواهد داد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه سر جمع تلاش‌های کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی به تهیه برنامه ای در مورد پشتیبانی از کالای ایرانی منتج خواهد گردید، اظهار کرد: محتوای گزارش اصلاح قانون حداکثری توان تولید داخل در همین راستا هست و طرح ذکر شده در ذیل قانون حداکثر توان تولید داخل وجود دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95199

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.