تاریخ ارسال : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نظارت نوروزی ۳۸۵ بازرس بهداشت محیط مازندران بر اماکن خدماتی و رفاهی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  ،  سید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به شروع طرح تندرستی نوروزی که از ۲۴ اسفند شروع شد، اظهار کرد: در این مدت ۳۸۵ نفر از بازرسین بهداشت محیط، نظارت و کنترل ویژه‌ای بر اماکن و جایگاه ها تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی، اماکن بین‌راهی در سراسر استان خواهند داشت.

وی اضافه کرد: ۱۶ ایستگاه تندرستی نوروزی اورژانس ۱۱۵، در جاده‌های استان مازندران در حال فعالیت می باشند.

ریاست کمیته بهداشت و معالجه ستاد تسهیلات سفر‌های نوروزی استان مازندران اظهار کرد: ۸۴ پایگاه اورژانس جاده‌ای و شهری با ۱۲۰ دستگاه امبولانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد و ۲ دستگاه موتورلانس در نوروز به هموطنان در مازندران خدمات رسانی می‌کنند.

موسوی با اشاره به آمادگی جایگاه ها دیالیز استان جهت انجام دیالیز کلیه مریض ها استان و میهمانان نوروزی از تمهیدات لازم برای تامین دارو‌های مورد احتیاج mmt در جایگاه ها کشیک اطلاع داد و اظهار کرد: تمامی دارو‌های مورد احتیاج مریض ها خاص، هموفیلی، تالاسمی و ام اس تامین شده و در اختیار جایگاه ها مربوط جای گرفت.

وی با اشاره به راه اندازی واحد‌های دندانپزشکی ۲۴ ساعته در بیمارستان‌های دولتی همه شهرستان ها، اظهار کرد: ۳۹ بیمارستان دولتی و خصوصی و همه درمانگاه‌های دولتی و خصوصی در ایام نوروز بصورت ۲۴ ساعته به هموطنان خدمات رسانی می‌کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اضافه کرد: ۲۵ مرکز بهداشتی درمانی در سطح استان جهت عرضه خدمات بهداشتی و درمانی در نوروز ۲۴ ساعته فعالیت می‌کنند.

حامد روحانی زاده معاون معالجه دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز با بیان اینکه طرح سلامت نوروزی از ۲۴ اسفند شروع تا ۱۶ فروردین ۹۷ ادامه دارد، اظهار کرد: همه بیمارستان‌های استان در ایام نوروز ۲۴ ساعته به هموطنان خدمات رسانی می‌کنند.

روحانی زاده با بیان اینکه هموطنان می‌توانند برای شکایت از زمینه بهداشتی و درمانی با سیستم ۱۹۰ ارتباط دریافت کنند، اظهار کرد: سیستم ۱۵۱۲ دامپزشکی نیز برای پیشنهاد و انتقاد به طور ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92744

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.