تاریخ ارسال : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نقد فعالیت شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی/به هیئت دولت انتقاد دارم

مجید کیان پور در صحبت با خبرنگار مهر، با اشاره به انتقاداتی که در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی لرستان مطرح شد، گفت: با استاندار لرستان مشکلی نداریم،  مشکل ما این هست که باید بروکراسی اداری کم گردد، شورای گفتگو را شورای بخش خصوصی با دولت می دانیم اما آن شورایی که من دیدم بین دولت و دولت بود.

جاذبه لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در لرستان وجود ندارد

وی بابیان اینکه خیلی مسائل کارشناسی می باشند که باید در ادارات حل گردند و استاندار هم فرمان لازم در این خصوص را دادند، تصریح نمود: باید کوشش همه جانبه کنیم که موانع را از پیش روی بخش خصوصی برداریم؛ الآن این جاذبه برای بخش خصوصی در لرستان ایجاد نمی توان که در استان سرمایه گذرای کند و همه در پی این می باشند بروند در خارج از استان سرمایه گذاری کنند.

تقاضای من از هیئت دولت، توجه به لرستان هست

پذیرفته نیست جوان ما برای پیدا کردن کار به سمت استان های مرکزی کشور برود

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اهتمام بر اینکه اعضای هیئت دولت باید به لرستان توجه نمایند و پای کار باشند و به استانی نظیر لرستان که ولایتمدار هست و همیشه در خط مقدم پشتیبانی از نظام و رهبری و انقلاب بوده کمک گردد.

وی بابیان اینکه استاندار لرستان ۶-۵ ماه هست که به استان آمده و کارش را با جدیت پیگیری می کند، تصریح نمود: انتقادم به دولت هست که به لرستان توجه ندارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92130

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.