تاریخ ارسال : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نقش راویان دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جهادگونه است

به گزارش شلمچه نیوز، به نقل از قرارگاه رسانه ای شهید کابلی،حسن یحیی زاده گنجی یکی از روایان دفاع مقدس  استان مازندران مستقر در یادمان عملیاتی والفجر هشت در منطقه اروند رود  به نقش راویان راهیان نور پرداخت و اظهار کرد: نقش راویان دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جهادگونه است.همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس در صحنه جنگ بودیم ، امروز هم وظیفه داریم برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در صحنه باشیم .

یحیی زاده گنجی رزمنده پیشکسوت عرصه ایثار و شهادت، با اشاره به مدت حضورش در مناطق عملیاتی بیان کرد: عشق و علاقه به شهدا باعث شد که به مدت ۱۲ سال در منطقه حضور پیدا کنم.

وی با بیان این مطلب که برای انتقال فرهنگ شهادت به نسل های آینده باید اطلاعات به روزی داشت، ادامه داد: نسل سوم انقلاب که جنگ را ندیده اند و نمی دانند رزمندگان دفاع مقدس چه حماسه های حلق کردند، وظیفه نسل ماست تا آنها را از حماسه سازی های شهدا و ایثارگران آشنا کنیم .

روایتگر راهیان نور با اشاره به بیانات رهبر معظم درباره چگونگی روایتگری جنگ افزود: باید واقعیت های جنگ را به نسل های جوان انقلاب انتقال داد. نباید با اقرار و مبالغه درباره عملیات ها حرف زد.

 

یحیی زاده گنجی با تاکید به اثرگذاری روایتگری در بین زائران راهیان نور گفت: دانشجویان و دانش آموزانی که از مناطق عملیاتی بازدید می کنند و با واقعیت های دفاع مقدس آشنا می شوند،به عظمت کار شهدا پی میبرند.

روایتگر بابلی مستقر در منطقه عملیاتی والفجر هشت در پایان با اشاره به سخنان امام راحل که پنجاه سال عبادت کردید، و خدا قبول کند، یک روز هم یکی از این وصیتنامه‌ها را بگیرید و مطالعه کنید و تفکر کنید؛ تصریح کرد: مهم ترین وصیت شهدا اطاعت محض از ولایت فقیه بود  و اگر بخواهیم جامعه موفق و سعادتمندداشته باشیم باید به این حرف شهدا جامه عمل بپوشانیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92193

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.