تاریخ ارسال : ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انکارناپذیر است

مدیر روابط عمومی آب وفاضلاب شهری مازندران، با تاکید بر اینکه امروزه رسانه ها به شکل گسترده ای درزندگی بشرنفوذکرده اند، گفت: نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انکارناپذیر است.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، بهمن آذرمنش ضمن اشاره به اینکه رسانه جزو لاینفک زندگی فردی و اجتماعی انسانها محسوب می شوند، افزود: نقش رسانه ها در سده معاصر هر روز بیش ازپیش برجسته شده است.

وی، با بیان اینکه رسانه هامناسب ترین و مؤثرترین ابزار تغییرنگرش ها، ارزش ها و رفتارهای فردی واجتماعی هستند، تصریح کرد: رسانه های جمعی با حضور به موقع خود اثرات مهمی برافکارعمومی جامعه دارند.

مدیر روابط عمومی آب وفاضلاب شهری مازندران،ترویج فرهنگ مدیریت مصرف و تبیین اهمیت صرفه جویی در مصرف آب با استفاده از رسانه ها را تاثیرگذار دانست و تصریح کرد: طبیعی است ارتباط تنگاتنگ و مشارکت جویانه بارسانه هامی تواند نقش مهمی درگذر از این بحران جهانی داشته باشد.

آذرمنش، با اشاره به مشکل کم آبی در کشور بر لزوم مدیریت مصرف از سوی اقشار مختلف جامعه تاکید کرد و ادامه داد:  با توجه به گرمای هوا،  درپیش بودن فصل تابستان و ورود مسافران به این استان و نیز به منظور مواجه نشدن با مشکل کم آبی  و قطع آب رسانه ها می توانند همشهریان و مشترکین محترم را در ارایه راهکارهای صرفه جویی  یاری رسانند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19503

برچسب ها:
, , , , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.