تاریخ ارسال : ۰۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نقویان بازهم نسنجیده اظهار نظر کرد!

نقویان به دلیل دست نیافتن به جایگاه سیاسی  هر از چندگاهی با بیان نسنجیده خود حتی موقعیت رسانه ای خود را از دست داد و به نظر می آید مطالب ارائه شده او آنقدر کم اهمیت است که بعضا بدون توجه به سخنان وی هیچ واکنشی هم نشان داده نمی شود.

به گزارش شلمچه نیوز، نقویان که معمولا با خواندن چند بیت از اشعار حافظ و مولوی از تریبون صدا و سیما به شهرت رسیده بود پس از ناکامی همشهری خود در وزارت ورزش و جوانان نوعی سرخوردگی را احساس کرد و این امر موجب شد تا به سخنان حاشیه ای رو بیاورد تا شاید مورد توجه قرار گیرد.

وی در جدیدترین اظهار نظر خود در باره دست دادن ظریف با اوباما مطالبی را بیان داشت که حجت الاسلام سید حسین مومنی صحبت های وی را نشان از بی سوادی او دانست و گفت:  آقایانی که این ارتباط را بوجود می آورند کاملا نسبت به تاریخ بی اطلاع اند و بی سواد هستند. اگر فقط یک کتاب دم دستی تاریخی خوانده باشند متوجه می شوند که به هیچ وجه بیان آنها بیان صواب و درستی نیست.

وی ادامه داد: امام حسین علیه السلام عمر سعد لعنت الله را امر به معروف و نهی از منکر کرد همچنان که پدر بزرگوارشان امیر المومنین زبیر و طلحه را امر به معروف و نهی از منکر کرد.اصلا وقتی امام حسین علیه السلام به صراحت می فرمایند که مثل منی با یزید نمی تواند صحبت و مذاکره کند، چگونه ممکن است که با وی دست داده باشد. اینها مطلع از جریان عاشورا نیستند و از ارزش های عاشورا بی بهره اند.

سید حسین مومنی اظهار کرد: اینگونه افراد نسبت به رهبری به هیچ وجه التزام عملی ندارند و بعضا کسانی که میگویند ما مصالح نظام را در نظر گرفتیم و نه امر اشخاص را؛ چطور جرات می کنند و به خود اجازه می دهند که خود را فوق رهبری و ولایت ببیند.

خطیب اهل بیت افزود: در سفر آخری که وزرای خارجه داشتند باید متوجه این شده باشند که اقبال مردمی را از دست داده اند همچنان که طی عمر سی و چند ساله انقلاب شاهد این موضع گیری ها بودیم. مردم به محض اینکه حس کنند یک فردی در مقابل رهبری و ولایت موضع تقابل گرفته باشد کاملا از او جدا می شوند و او را ترد می کنند.

حجت الاسلام مومنی در رابطه با امر رهبری که بیان داشتند،هدف دشمن فقط نفوذ است خاطر نشان کرد: بیان صریح رهبری در این مورد که دشمن به فکر تخریب نظام است امری بدیهی است و مردم نسبت به مواضع دولت در رابطه با مذاکرات ناراحت هستند و ما هم که جزئی از مردم هستیم این اتفاق را محکوم می کنیم و اگر حس کنیم که نمی خواهند در مقابل ولایت التزام عملی داشته باشند هیچ ضمانتی وجود ندارد که ما قفل دهان را نشکنیم و انچه را که باید با صراحت و شفافیت پرده از افعال زشت آنها برداریم.

وی همچنین در پایان با انتقاد شدید نسبت به وزارت فرهنگ و ارشاد اسبلامی گفت: تعجب می کنم کسی که در لباس پیغمبر ادعای حقوقدانی دارد و آنوقت در مقابل وزیر فرهنگ خود بی تفاوتی نشان می دهد. این گره مدت هاست که مکرر مورد انتقاد قرار گرفته و باید با تدبیر بیشتری نسبت به موضوع به این مهم برخورد شود. تفکر اینها غیر دینی است و اتفاقات اخیر از نظر اسلام ممدوح نیست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3946

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.