تاریخ ارسال : ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نماد استکبارستیزی مرم شعار مرگ بر آمریکا است

سرهنگ پاسدار محمد رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شبستر با تاکید بر اهمیت بزرگداشت ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اظهار کرد: لانه جاسوسی آمریکا در آن زمان نه تنها بر علیه نظام جمهوری اسلامی بلکه بر علیه کشورهای اسلامی فعالیت می‌کرد.

وی افزود: دانشجویان انقلابی با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به صورت خود جوش، جواب رد به استکبار جهانی داده و صدای عدالت خواهی مردم ایران اسلامی را در دنیا طنین‌انداز کرد.

فرمانده سپاه شبستر با بیان اینکه 13 آبان امسال باید پرشورتر از گذشته گرامی داشته شود، گفت: مردم با حضور پرشور اقشار مختلف مردم از جمله دانشجویان و دانش‌آموزان، گفتمان مبارزه با استکبار در کل دنیا طنین‌انداز شود.

رضایی با بیان اینکه نباید کسی در تضعیف ۱۳ آبان ماه سخن بگوید عنوان کرد: باید هر روز بیش از پیش یوم الله‌های نظام جمهوری اسلامی که سرچشمه حیات انقلاب اسلامی هستند تقویت شوند.

وی با انتقاد از حذف درس مربوط به شهید فهمیده از کتاب‌های درسی تصریح کرد: متاسفانه به جای اینکه در بین دانش‌آموزان، گفتمان شهدا تقویت شود، درس شهید فهمیده را حذف می‌کنند و این افراد بدانند که امت حزب الله و بصیر ایران اسلامی، در صحنه هستند و اجازه نمی‌دهند روحیه ایثار و شهادت در جامعه کمرنگ شده و دست‌های مخملی به صورت چراغ خاموش در داخل نظام نفوذ کنند.

فرمانده سپاه شبستر با تقدیر از حضور اقشار مختلف مردم در مراسمات و راهپیمایی‌ها بیان کرد: امثال ۱۳ آبان و یوم الله‌های دیگر مورد وثوق امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده و باید هر سال پرشورتر از گذشته گرامی داشته شود.

وی با تاکید بر اهمیت انقلابی‌گری افزود: اقشار مختلف مردم در وضعیت فعلی باید با عمل به منویات و دستورات مقام معظم رهبری و حفظ روحیه انقلابی‌گری انقلابی مانده و انقلابی حرکت کنند.

رضایی با بیان اینکه نماد استکبارستیزی مرم، شعار مرگ بر آمریکاست اظهار داشت: آمریکا در موارد مختلف از جمله دوران هشت ساله دفاع مقدس و خیلی از میدان‌های متعدد بر علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت داشته و جنایات آمریکا برای همه مردم ایران مشهود است.

وی ادامه داد: در بحث برجام و مذاکرات هسته‌ای نیز شاهد خوی استکبارستیزی آمریکا بودیم و مذاکره‌ای که در عرصه بین‌المللی به وقوع پیوسته بود زیر چکمه‌های پولادین آمریکا نقض شد و بار دیگر اثبات شد که آمریکا قابل اعتماد نیست.

فرمانده سپاه شبستر با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم برای برگزاری راهپیمایی حماسه ۱۳ آبان در شهرهای شهرستان شبستر انجام شده گفت: اقشار مختلف مردم خصوصاً دانش آموزان و دانشجویان با حضور در راهپیمایی حماسه ۱۳ آبان صدای مرگ بر آمریکا را طنین‌انداز کرده و هرگونه مذاکره با کشورهای عهد شکن را رد می‌کنند.

رضایی با تقدیر از مردم و مسئولان انقلابی شهرستان شبستر خاطرنشان کرد: ضمن تشکر از عموم مردم و مسئولان شهرستان شبستر از برخی مسئولان انتظار می‌رود صرفاً شعار انقلابی‌گری نداده و با پرهیز از محافظه کاری، انقلابی فکر کرده و انقلابی حرکت کنند.

انتهای پیام /


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72932

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.