تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نمایشگاه فرآورده ها ارگانیک لازم هست دو بار در سال برگزار شود

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارزش برپایی نمایشگاه ارگانیک در فرهنگ سازی استفاده از این فرآورده ها عنوان کرد: در جشنواره فرآورده ها ارگانیک تنها فرآورده ها کشاورزی سالم، طبیعی و بدون مواد شیمیایی توزیع می گردد. از آن جایی که استفاده فرآورده ها ارگانیک ارتباط مسقیم با تندرستی جامعه دارد خوب تر هست سالانه دو بار این نمایشگاه برگزار گردد.

وی آگاهی عمومی از تندرستی فرآورده ها ارگانیک را امر ارزشمندی شمرد و عنوان نمود: مشارکت نهاد های دولتی، مجلس و سازمان میادین در بحث فرهنگ سازی و آگاهی مردم زیاد موثر هست که با مسرت سازمان میادین با برپایی این نمایشگاه نمایش داد وظیفه ها خود را بدرستی انجام داده هست.

صفری با اشاره به اینکه سازمان میادین در غرفه های میادین میوه و تره بار بخشی را به ارائه فرآورده ها ارگانیک تعلق داده هست عنوان کرد : این اقدام زیاد مطلوبی هست و بایستی تعداد غرفه های فرآورده ها ارگانیک افزایش یابد.

وی اضافه کرد: اگر سازمان میادین برای توسیع غرفه فرآورده ها ارگانیک احتیاج به مساعدت دارا باشد ، مجلس آمادگی هر نوع مساعدت برای انجام این ارزشمند را دارد.

   گفتنی هست، دهمین جشنواره فرآورده ها ارگانیک که از تاریخ ۲۲ آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای شهرداری تهران واقع در بوستان عنوان کرد وگو شروع به کار کرده هست تا اول دیماه ادامه خواهد داشت و شهروندان توان دارند درکنار بازدید از این نمایشگاه فرآورده ها مورد احتیاج خود را تامین کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80035

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.