تاریخ ارسال : ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نماینده بابل خواهان استیفای حقوق جان باختگان منا از سوی دول مسلمان شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است حذف اطلاعات از وبسایت وزارت بهداشت عربستان نمی تواند اصل قضیه را از بین برده و بر مسئولیت های قانونی سعودی ها سرپوش بگذارد.

 

photo1754948724317007841
به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(زهرا مرادی) از بابل، علی نجفی خوشرودی در واکنش به حذف اطلاعات جان‌باختگان منا از سایت وزارت بهداشت عربستان گفت: این اقدام عربستان حرکت جدید و دور از انتظاری نبود و آل سعود تمام تلاش خود را برای جلوگیری از انتشار اطلاعات واقعی پیرامون فاجعه منا می کند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: حذف اطلاعات از وبسایت وزارت بهداشت عربستان نمی تواند اصل قضیه را از بین رده و بر مسئولیت های قانونی سعودی ها سرپوش بگذارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: معتقدیم کشورهایی که اتباع آنها در این فاجعه جان خود را از دست داده اند باید همانند جمهوری اسلامی ایران با استفاده از سازوکار روابط دوجانبه و بین المللی نسبت به استیفای حقوق خود اقدام مقتضی داشته باشند.
پس از گذشت یک سال از فاجعه منا و کشته شدن ۷۴۷۷ زائر، دولت عربستان تمام اطلاعات مربوط به جان‌باختگان آن فاجعه را که در وب‌سایت وزارت بهداشت این کشور قرار داشت، از دسترس خارج کرده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25895

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.