تاریخ ارسال : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نماینده بابل در مجلس: طرح سوال از رئیس‌جمهور را امضا نکردم

نیازآذری نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی گفت من آدم خوش‌بینی هستم، طرح سوال از رئیس‌جمهور را امضا نکردم و عاشق تیم فوتبال خونه‌به‌خونه هستم.

حسین نیازآذری در گفت‌و‌گو با خبرنگار شلمچه نیوز در باره آخرین وضیعت رسیدگی مجلس به بودجه ۹۷، گفت: بودجه ۹۷ هم ظرفیت هایی دارد و هم دارای چالش هایی است که اخیرا رییس مجلس تنفسی را داد تا بعضی از دغدغه‌هایی چون اشتغال را با کمیسیون تلفیق با دولت از تبصره ۱۸ مربوط به اشتغال بودجه ۹۷ می شود و همچنین تبصره ۱۴ که بحث فقر را دارد را کمیسیون باید به صحن مجلس بیاورد تا در باره این چالش‌ها تصمیم جدی نمایندگان بگیرند و  بودجه ۹۷ بحث آب، ریلی و محیط زیست و پسمانده هاست که برای مازندران هم در نظر گرفته خواهد شد.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی بحث آبرسانی به روستاها را یکی از مهمترین دغدغه دانست و گفت: یک ظرفیت خوبی را با اجازه رهبری معظم انقلاب  ۲۰۰ میلیلون دلار از منبع کمتر توسعه  یافته ملی استفاده شده است که مطمئنا در شهرستان بابل هم از آن بهره مند خواهیم شد.

در بودجه ۹۷ از بازنشستگان و آموزش و پرورش هم توجه خوبی شده است که امیدواریم مازندرانی های عزیز ما هم از آن بهرمند شوند.

وی آخرین وضیعت بررسی بودجه سال آینده را تا کنون ۵۰ درصد کار بودجه را انجام شده دانست و ادامه رسیدگی به آن را از روز دوشنبه اعلام کرد.

نیاز‌آذری در باره میزان رضایت‌مندی از بودجه ۹۷ گفت: نمی توان انتظار داشت بودجه سال آینده همه مشکلات کشور را برآورده کند و نسبت به بودجه ۹۶ در بعضی از شاخص ها رشد داشتیم.

نماینده بابل با اشاره به مهمترین پیگیری‌هایی که در حال حاضر به عنوان اولویت وی در مجلس نام برده می شود، گفت: چون در دوره قبل هم در مجلس حضور داشتم خیلی از زیرساخت ها را در بابل پیگیری کردم و در این دوره فرصت خوبی است تا آن طرح ها را به سرانجام برسانیم.

حسین نیازآذری به این‌که بیشترین خواسته های مردم بابل از نماینده مجلس چیست، گفت: اشتغال و معیشت یکی از عمده ترین خواسته های مردم در بابل از نمایندگان مجلس است که جنبه عمومی دارد اما جنبه‌های اختصاصی هم عمران روستایی و عمران شهری است که خوشبختانه اتفاقات خوبی تا کنون افتاده و ادامه خواهد داشت.

نماینده بابل در برابر این سوال که نماینده خوش‌بینی هستید، پاسخ داد: من همواره آدم خوش‌بینی هستم وانشالله با وفاق و همدلی که وجود دارد شاهد رویکردهای خوبی خواهیم بود.

نیازآذری در باره آخرین خبر از طرح سوال نمایندگان از رئیس جمهور گفت: من به طرح سوال از رئیس‌جمهور را امضا نکردم و پیگیر آن هم نیستم.

وی همچنین در باره تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل گفت: بازی خونه‌به‌خونه و نساجی را از نزدیک شاهد بودم و بسیار لذت بردم و اخیرا نامه ای به وزیر ورزش و حوانان نوشتم مبنی بر این‌که در بابل ۱۰ هکتار زمین اختصاص دادیم به وزارت ورزش و جوانان تا برای ورزش بابل تصمیم خوبی بگیرند و جلسه‌ای هم با مسئولین ورزش و بودجه استان، فرماندار و اعضای شورای شهر و شهردار بابل خواهیم داشت تا برای زمین ورزشی ۷ تیر این شهر تصمیم جدی بگیریم و من عاشق تیم خونه‌به‌خونه هستم و امیدوارم به لیگ برتر کشور صعود کند.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: راهپیمایی امسال متفاوت با همه راهپیمیایی  ۳۹ ساله عمر بابرکت انقلاب باید باشد و این حقیقت انکار ناپذیر را که انقلاب متعلق به همه مردم است را فراموش نکنیم و به همه دشمنان بفهمانیم که این انقلاب را جوانان عزیز حفظ خواهند کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=87066

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.