تاریخ ارسال : ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نماینده خراسان شمالی در مسابقات کشتی فرنگی عنوان پنجمی را به دست آورد

امید علوی زاده در صحبت با خبرنگار مهر گفت: مسابقات عمومی کشتی فرنگی بزرگ سالان کشور با حضور ۳۱۳ کشتی گیر در قالب ۲۹ تیم از ۲۹ استان در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید.

به گفته وی این رقابت ها به طور اوپن و شانس دو مرتبه برای افرادی هست که از رقابت های کشوری بازماندند و با حضور در مسابقات عمومی برای حضور در تیم ملی محک می خورند و نفرات اول و دوم هر وزن به اردوی تیم ملی دعوت می گردند.

ریاست هیئت کشتی خراسان شمالی اضافه کرد: برنامه ریزی خاصی برای حضور در این رقابت ها انجام نشده بود و علاوه بر این حضور در این مسابقات که به طور عمومی و اوپن برگزار می شود، اختیاری و از جانب هیئت استان ها نیست.

وی تأکید کرد: در این رقابت ها حامد داوری در وزن ۶۰ کیلوگرم، امیر اسماعیل آبادی وزن ۶۷، فرید محمدی وزن ۷۷، محمد غلامی وزن ۸۲ و عبدالله پروانه در وزن ۸۷ کیلوگرم اعضای تیم استان را تشکیل می دادند که تنها عبدالله پروانه در رتبه بندی جایگاه پنجم را به دست آورد.

علوی زاده مطرح نمود: قبل از مسابقات کشتی فرنگی رقابت های آزاد برگزار گردید که تیم خراسان شمالی در آن نیز دستاوردی نگرفت و تمام کشتی گیران در رقابت اول، مسابقه را واگذار کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82617

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.