تاریخ ارسال : ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نماینده ضدایرانی کنگره آمریکا خود را بازنشسته می کند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از پایگاه اینترنتی مجلس نمایندگان آمریکا، اد رویس، ریاست کمیته امور بیگانه مجلس نمایندگان آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام نمود برای چهاردهمین دوره انتخابات کنگره این کشور از ایالت کالیفرنیا رقابت نمی‌کند؛ کرسی که به احتمال زیاد در کوشش دموکرات‌ها برای کنترل بر مجلس نمایندگان آمریکا بسیار اصلی می باشد.

او رویس در اطلاعیه خود از مردم کالیفرنیا برای اعتماد به او در این سمت تشکر نمود.

رویس تازه‌ترین نماینده از حدود سی نماینده جمهوری خواه مجلس آمریکاست که بازنشستگی، فعالیت در حرفه‌ای دیگر یا استعفای خود را اعلام کرده‌اند.

دموکرات‌ها برای اکتساب اکثریت در مجلس نمایندگان آمریکا به بیست و چهار کرسی در انتخابات میان دوره‌ای ماه نوامبر احتیاج دارند.

رویس در اطلاعیه خود آورده هست می خواهد سال انتهایی کارش در کمیته امور بیگانه مجلس نمایندگان آمریکا را به «تهدید‌های سریع پیش روی» کشور من جمله کشور کره شمالی و ایران، تلاش‌های روسیه برای سوء استفاده از اطلاعات برای برهم زدن دموکراسی‌های غربی و تهدید‌های تروریستی در آفریقا و آسیای میانه اختصاص دهد.

شایان ذکر هست این نماینده آمریکایی مکررا در تصویب طرح‌ها و تحریم‌های ضدایرانی در کنگره آمریکا نقش داشته هست و حتی خواستار عوض شدن نظام در کشورمان شده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82574

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.