تاریخ ارسال : ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۹:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نماینده مردم قائم‌شهر؛ مشکل بزرگ ورزش ما نداشتن وزیر ورزشی است

 

 

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ کمال علیپور نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی اختصاصی پیرامون وضعیت ورزش کشور اظهار داشت : ورزش کشورمان باید سرآمد باشد متأسفانه دولت به ورزش توجه مناسبی نداشته و آنرا جدی نگرفته است.

وی افزود: در شرایط کنونی یک در صد اعتبارات مالی ادارات و وزارتخانه ها به ورزش اختصاص داده شده که این رقم می تواند کمک مناسبی برای توسعه ورزش کشورمان باشد ما باید در بحث شایسته سالاری که همان انتخاب شایسته و حمایت شایسته و در نهایت خروجی شایسته در مدیریت ورزش است ، اهتمام لازم را بورزیم.

۰۲-۵

این نماینده مجلس با بیان اینکه متأسفانه ما وزیر ورزشی نداریم ، افزود : وزیر کنونی وزارت ورزش و جوانان ورزشی نیست توانمندی بیشتر در فعالیت دانشگاهی است و مدیریت ورزش مرتبط با تخصص او نیست برای دستگاه ورزش باید وزیری کاربلد در امور ورزش انتخاب شود.

وی در رابطه با بحث مبارزه با فساد که در دستور کار مجلس بود ، اشاره کرد : کار مجلس نظارت است و ما گزارش کاملی از فساد حاکم بر ورزش را برابر قانون به مسئولین ارسال کرده ایم در واقع هدف مجلس این است که فساد را در ورزش ریشه کن و امنیت مفسدین مالی در ورزش را از بین ببرد.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد : متأسفانه فساد در کشورمان همچون مار هشت سر است که به حمدالله در زمان مدیریت آیت الله لاریجانی توجه خوبی به مبارزه با فساد شده است و با این شرایط محیط برای مفسدین ناامن و مجلس به خوبی می تواند در این حوزه ورود و به وظیفه قانونی خود جامه عمل بپوشاند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10475

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.