تاریخ ارسال : ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نماینده کنگره امریکا به دنبال ایجاد جنگ فرقه ای در ایران است

مجتبی امانی حافظ منافع سابق ایران در قاهره در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص حمایت نماینده کنگره امریکا از حملات تروریستی داعش در تهران گفت: آمریکایی ها به علت فقدان تصمیم گیری متمرکز همواره در برخورد با حوادث و اتفاقات دچار نوعی تناقض در موضع گیری  هستند.

 

وی ادامه داد: بخش زیادی از تاثیرگذاران در هیئت حاکمه آمریکا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و آنچه در موضع گیری مقامات آمریکا نسبت به حادثه تهران مشاهده می شود نوعی تایید عملیات به همراه شرط گذاری است.

 

امانی با اشاره به بخشی از سخنان نماینده کنگره امریکا مبنی براینکه نیروهای سنی مجلس را در ایران هدف قرار گرفته اند گفت: نماینده کنگره امریکا به دنبال ایجاد جنگ فرقه ای در ایران است و این مسئله عجیبی نیست.

 

حافظ منافع سابق ایران در قاهره تصریح کرد: سازمان cia از ابتدای پیروزی انقلاب ایران به دنبال تفرقه قومی و نظامی در کشور است و نیت خود را نیز کتمان نمی کند.

 

وی با اشاره به سخنان ویلیام کوهن وزیر اسبق دفاع ایالات متحده در زمان پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کوهن همواره عنوان می کرد وجود ۵ ایران به مراتب برای ما بهتر از یک ایران است.

 

امانی در پایان خاطر نشان کرد: براساس این نوع سیاست گهگاهی نیت امریکایی ها در خلال صحبت هایشان معلوم می شود این در حالی است که امریکایی ها در وحشیانه ترین اظهارنظرهای خود سعی می کنند آنچه به عنوان جنگ شیعه و سنی مطرح می شود به داخل ایران بکشانند در هر حال در زمان شکل گیری این قبیل حوادث نیت واقعی کشورها شناخته می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52673

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.