تاریخ ارسال : ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نماینده گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی: سپاه برای همیشه در تارک انقلاب و نظام می‌درخشد

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ کشوری بدون نیروهای مسلح پابرجا نخواهد ماند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ایمان و عقیده وارد میدان شده و برای همیشه در تارک انقلاب و نظام می‌درخشد.

به گزارش شلمچه نیوز از گنبدکاووس، قره‌جه طیاردر همایش میثاق با ولایت و حمایت از سپاه و نیروهای مسلح در باشگاه فرهنگیان گنبدکاووس اظهار داشت: سپاه با مجاهدت و مقاومت وارد میدان شده و بدون هیچ دانشگاه و مراکز آموزشی, قوی‌ترین فرماندهان نظامی را تربیت کرده است.
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی افزود: سپاه یک نهاد مقدس است که تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب, ماموریت‌های امنیتی و نظامی بی‌شماری با همکاری ارتش و نیروهای انتظامی انجام داده است.
طیار تصریح کرد: در زمان صلح نیز سپاه در عملیات‌های امدادی مشارکت داشته و با اقدامات جهاد سازندگی در توسعه کشور نقش موثری ایفا کرده است.
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا با معرفی سپاه به عنوان یک سازمان تروریستی در نظر دارد با فشار و تحریم بیشتر مردم و نظام را مجبور به سازش کند, غافل از اینکه مردم هرگز تن به ذلت نخواهند داد.
طیار یادآور شد: آمریکا نه تنها نمی تواند سپاه را تضعیف کند بلکه با این حرکات و سخنان حکمیانه رهبر معظم انقلاب, هر روز توانمندتر و با نفوذتر در منطقه و جهان خواهد شد.
وی اظهار کرد: هیچ کشوری بدون نیروهای مسلح پابرجا نخواهد ماند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی, با ایمان و عقیده وارد میدان شده و برای همیشه
در تارک انقلاب و نظام می‌درخشد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70855

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.