تاریخ ارسال : ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

«نهنگ عنبر۲» از مرز ۱۰ میلیارد عبور کرد/ «مادر قلب اتمی» ۲ روزه ۲۴۰ میلیونی شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، از صبح چهارشنبه فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» با موضوع اجتماعی در سینماها اکران شد و مورد اقبال مواجه شد این در شرایطی است که در هفته های اخیر فروش فیلم «ویلایی ها» هم افزایش یافت و بااقبال بهتری مواجه شد. فیلم سینمایی «نهنگ عنبر سلکشن رویا» هم در گونه کمدی با اقبال گسترده ای مواجه شد و ظرف ۲۲ روز به باشگاه ۱۰ میلیاردی ها پیوست که رکورد بی سابقه ای است.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «ویلایی ها» در تهران به فروش ۳۱۵ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۹۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم ۴۰۵ میلیون تومان شد. فیلم سینمایی «آشوب» هم با فروش ۲۱۲ میلیون در تهران و ۶۸ میلیون در شهرستان روبرو شد که در کل فروش فیلم به رقم ۲۸۰ میلیون رسید.

وی درباره اکران فیلم «گشت ۲» گفت: فیلم در تهران و شهرستان ها اکران است و با وجود توزیع در شبکه نمایش خانگی هنوز برخی سینماها فیلم را به نمایش درآوردند و مخاطب در سالن سینما فیلم را می بیند. این فیلم هم اینک به فروش ۱۹ میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان رسید که به نظر می رسد به ۲۰ میلیارد خواهد رسید.

مختاری ادامه داد: فیلم «خوب بد جلف» به فروش ۱۶ میلیارد و ۱۱۵ میلیون تومان رسید.

سعید خانی مدیر پخش نسیم صبا درباره فروش «مادر قلب اتمی» گفت: فیلم در تهران ظرف دو روز به فروش ۱۸۵ میلیون تومان ودر شهرستان ها به فروش ۵۵ میلیون رسید. این فیلم در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، کرج و گرگان به نمایش درآمده است.

حبیب اسماعیلی مدیر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «نقطه کور» گفت: فیلم سرگروهش را از دست داده اما همچنان در تعدادی از سینماها به نمایش درمی آید. هم اینک فروش فیلم به ۳۶۰ میلیون تومان رسید.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلمهای این دفتر گفت: فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» به فروش ۱۰ میلیارد و ۳۰ میلیون تومان رسید این فیلم نمایش خود را از ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز کرد و در این فرصت کوتاه به باشگاه ۱۰ میلیاردی ها پیوست.

وی ادامه داد: اقبال مخاطب و هنرمندان از فیلم «برادرم خسرو» بسیار خوب است و هم اینک به فروش ۸۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید.

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم «امتحان نهایی» به فروش ۳۹۹ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان، «دو عروس»14 میلیون و ۸۲۷ هزار تومان و «تیک آف» به فروش ۱ میلیارد و ۷ میلیون و ۶۳۶ هزار تومان رسید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=51648

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.