تاریخ ارسال : ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۶:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نوای «ممد نبودی» با صدای کویتی پور در مسجد ولیعصر(عج) طنین انداز شد

مراسم ختم سید هدایت الله جهان آرا پدر شهیدان محمد، علی و محسن دقایقی پیش در مسجد ولیعصر تهران معروف به مسجد خوزستانی ها آغاز شد.

خبرگزاری فارس: نوای «ممد نبودی» با صدای کویتی پور در مسجد ولیعصر(عج) طنین انداز شد

به گزارش فارس، مراسم ختم سید هدایت الله جهان آرا پدر شهیدان محمد، علی و محسن دقایقی پیش در مسجد ولیعصر تهران معروف به مسجد خوزستانی ها با قرائت قرآن آغاز شد.

در این مراسم محسن رضایی،علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، سردار حجازی،تندگویان عضو شورای شهر تهران،هاشمی استاندار تهران، امرودی معاون فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت الاسلام هادی خامنه ای، خانواده جهان آرا و اقشار مختلف مردم برای پاسداشت مقام این پدر شهید و مجاهد خدوم انقلاب اسلامی حضور پیدا کردند.

محسن رضایی فرمانده سپاه در دوران جنگ در حاشیه این مراسم به ذکر خاطره ای از شهید محمد جهان آرا پرداخت و گفت: در بحبوحه جنگ و درگیری های خرمشهر شهید محمد جهان آرا ساختمان های بلند کنار رودخانه را انتخاب کرد و توپ ۱۰۶ گذاشت تا از آن طریق تانک های دشمن را بزند.

یکبار که من برای دیدنشان به آنجا رفته بودم محمد گفت به خاطر برادر محسن شلیک می کنم و سپس اتش سنگینی به روی دشمن ریخت و تعداد بسیاری را کشت و بسیاری هم فرار کردند.

در این مراسم کویتی پور مداح اهل بیت که رزمندگان اسلام با صدای او به خوبی آشنا هستند نوای خاطره انگیز «ممد نبودی» را که بعد از فتح خرمشهر و شهادت محمد جهان آرا خوانده بود باز خوانی کرد.

همچنین ریحان شاعر و نویسنده دوره دفاع مقدس گفت: تا چهلم سید هدایت الله جهان آرا چکامه ای در وصف این پدر شهید خواهد سرود.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1091

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.