تاریخ ارسال : ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نوروزی: قدرت‌های دنیا به قهرمانان خود جوایز میلیاردی می‌دهند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، امید نوروزی با اشاره به غیبتش در مسابقات انتخابی تیم ملی اظهار داشت: هیچ مشکلی با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی نداشتم و ندارم و اگر قرار باشد کشتی بگیرم براساس قانون عمل می کنم.

وی افزود: اگر دوبنده تیم ملی را بخواهم باید در انتخابی روی تشک بروم و با مدعیان وزن ۶۶ کیلوگرم مبارزه می کنم. اگر روزی قصد کشتی گرفتن داشتم می آیم و با اقتدار همه را شکست می دهم.

قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک خاطرنشان کرد: جهت اطلاع آنهایی که زود قضاوت می کنند باید بگویم اگر روس ها و آمریکایی ها و دیگر قدرت های دنیا مسابقه انتخابی می گذارند در کنارش جوایز میلیاردی و مسکن و امکانات لازم را به قهرمانان خود می دهند اما در ایران باید هم طبق قانون عمل کنید و اگر مصدوم شوید و آسیب ببینید یا مشکلی ایجاد شود با آینده مبهم و شرایط دشوار روبه‌رو می شوید.

نوروزی ادامه داد: سال ها از جوانی خودم زدم و زحمت و تلاش انجام دادم تا مردم ایران شاد شوند و خوشی برای دقایق یا ساعاتی به خانه ها بیاید. اکنون بحث کشتی گرفتن من مهم نیست و نفرات خوبی داریم و هرکسی لایق تر باشد روی تشک می رود، بحث من بی احترامی و بی توجهی آزاردهنده به قهرمانانی است که از همه چیز خود زده اند.

فرنگی کار وزن ۶۶ کیلوگرم کشورمان عنوان کرد: اینکه جایگاه یک قهرمان که حتی شاید در آسیا پرچم ایران را بالا برده باشد و باعث غرور ملی شود، حفظ نشود خوب نیست و کاش این موارد نیز رعایت شود تا سایر جوانان برای حضور در میادین ورزشی رغبت داشته باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=53782

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.