تاریخ ارسال : ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نوسازی فرودگاه خرم‌آباد توسط شرکت فرودگاه‌های کشور

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ مجید کیان‌پور نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تلاش‌های زیادی صورت گرفت تا بازسازی فرودگاه خرم‌آباد انجام شود.

وی یکی از کار‌های ضروری در فرودگاه خرم‌آباد را پاویون، روشنایی  این فرودگاه دانست و با بیان اینکه از شرکت فرودگاه‌های کشور توقع می‌رود که پرواز‌های خود را در فرودگاه خرم‌آباد افزایش دهد نه اینکه آن‌ها را کم کند، تاکید کرد: از شرکت‌های ایران‌ایر و تابان توقع داریم پرواز‌ها را مجدداً راه‌اندازی کنند.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شرکت‌های هواپیمایی که با استفاده از تسهیلات استان هواپیما خریداری کردند باید پرواز‌ها را ادامه دهند چراکه این امر مطالبه عمومی مردم لرستان است مسئولین وقت هواپیمایی را خریداری کردند درحالیکه دو سه هفته است که پرواز‌ها کم و یا قطع شده و ما این را نمی‌پذیریم.

کیان‌پور از عملکرد شرکت ماهان در استان تشکر کرد و گفت: شاید یکی از عوامل و دلایل استقبال سرمایه‌گذار از استان به خاطر عملکرد شرکت ماهان بوده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه شرکت ماهان پرواز‌ها را منظم انجام می‌دهد و ایران ایر نیز می‌تواند پرواز‌هایی برای لرستان در نظر بگیرد، بیان کرد: ضرورت دارد پرواز‌های استان ویژه برگزار شود تا به مطالبه عمومی مردم پاسخ دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرکت‌های هواپیمایی شرایط جغرافیایی لرستان را بهانه نکنند، خاطرنشان کرد: هم اکنون فرودگاه خرم‌آباد یکی از بهترین فرودگاه‌های کشور به لحاظ تجهیزات ناوبری هوایی است و امکان نشست و برخاست هواپیما‌ها وجود دارد و هیچ مشکلی نداریم.

کیان‌پور با بیان اینکه سیستم ناوبری هواپیمایی در خرم‌آباد تراز اول است و بهانه‌ای برای شرکت‌های هواپیمایی وجود ندارد، افزود: شرکت ایران‌ایر باید سه روز در هفته پرواز‌های خرم‌آباد را برقرار کند چراکه مردم لرستان دین خود را به کشور و نظام ادا کرده و شایسته خدماتی بهتر از این هستند.

وی در مورد پرواز‌های شرکت آسمان گفت: از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کردیم کمک کنند پرواز‌های این شرکت نیز در خرم‌آباد برقرار شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70664

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.