تاریخ ارسال : ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نوکرگزینی شورای شهر در تفسیر امام جمعه بابل

امام جمعه بابل گفت: شورای شهر بابل بجای مطالبه گری مردم به دنبال نون قرض دادن و نوکرگزینی هستند.

به گزارش شلمچه نیوز از بابل،  حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته بابل با تبریک ولادت امام باقر(ع) اظهار کرد: امام باقر(ع) حق عظیمی بر جامعه اسلامی دارد و باید ابعاد مختلف شخصیتی ایشان برای جامعه ما بیشتر مورد بازخوانی قرار گیرد.

 

وی با تبریک هفته تربیت بدنی ورزش را یکی از ضرورت‌های اجتماعی برشمرد و افزود: به ساده ترین ورزش‎ها یعنی پیاده روی اهتمام داشته باشید، باید سطح ورزش همگانی گسترده‌تر شود ضمن اینکه در کنار ورزش همگانی به فعالیت‌های ورزش تخصصی و حرفه‌ای توجه شود

 

امام جمعه بابل وجود چهار ورزشکار المپیک بابلی را نشان دهنده ظرفیت بالای ورزشی  شهرستان بابل برشمرد و تصریح کرد: باید این ظرفیت تقویت شود، امکانات ورزشی موجود شایسته شهرستان بابل به عنوان بزرگترین شهرستان استان نیست و با ضعف شدید ورزشی مواجه هستیم و از برخی شهرهای کوچک امکانات کمتری در برخی از رشته‌های ورزشی دارد.

 

روحانی با اشاره به اینکه تربیت بدنی شهرستان توانمندی‌های بالقوه زیادی دارد و ورزشکاران شهرستان بابل در استان‌های مختلف در تیم‌های حرفه‌ای فعالیت می‌کنند خاطرنشان کرد: بانوان ما با مشکلات امکانات ورزشی مواجه هستند.

 

وی تصریح کرد: متاسفانه در شورای اسلامی شهر بابل عده‌ای این نهاد را مجموعه‌ای شخصی پنداشتند و منفعت را به همدیگر گره زدند و به دنبال چانه زدن برای خود هستند تا کسی را به عنوان شهردار بیاورند نوکر آنها باشد و نوکر گزینی را در پیش گرفتند.

 

امام جمعه بابل خاطرنشان کرد: در شورای شهر بابل تعامل بشونید و معامله گری بخوانید، منافع و مصالح مردم با این زد و بند سیاسی در شورای اسلامی شهر قربانی می‌شود، چند ماه است در حال معامله گری هستند و دنبال فردی ضعیف برای مسؤولیت شهرداری می‌گردند تا به منافع فردی خود برسند.

 

وی یادآور شد: خبرهای وحشتناکی از شورای اسلامی شهر بابل می‌شنوم که نمی‌توانم آن را بیان کنم،همین مقدار تذکر و هشدار می‌دهم، از بعضی از افراد عضو شورای شهر بابل مایوس شدم زیرا تنها چیزی که به آن نمی‌اندیشند، منافع مردم است، دنبال مدیری ضعیف می‌گردند که در آستین و مشت اعضای شورای شهر باشد، مدیر قوی در شهرداری در مقابل خواهش‌های نا بجای اعضای شورای شهر می‌ایستد و نمی‌گذارد بیت‌المال و عوارض در مسیر مصالح برخی اعضای شورای شهر هزینه شود.

 

روحانی ادامه داد: انتظار از مردم این است که مقابل بازیگری‌ها و فرصت‌های به وجود آمده بایستند و نگذارند این شهر به وضعیت تاسف بار گذشته برگردد، من وظیفه خودم می‌دانم نگرانی را به مصالح مردم بگویم اما مردم باید خودشان جسارت به خرج دهند.

 

امام جمعه بابل افزود: شهرهای مختلف با انتخاب مدیران قوی برای شهرداری، به شدت مشغول توسعه و آبادانی شهر هستند اما در بابل عده‌ای مشغول بازی‌های منافع خود می‌گردند.

 

وی افزود: برادری قریب به دو سال در مدیریت شهری نقطه عطفی در خدمات سطح شهر بود اما متاسفانه برخی افراد درون مجموعه منافع غلط خود را بر منافع فردی گره زده و ایجاد دو دستی در شورا کردند.

 

روحانی گفت: ۵+۱ داشتیم چند به علاوه چند نداشتیم که در شورای شهر به وجود آمد ، گروه چهار نفره، پنج  نفره و چند نفره که جای بسی تاسف است که شورای شهر بجای مطالبه گری مردم به دنبال نوکرگزینی است.

 

وی همچنین خواستار استقبال مردم از سیزدهمین نمیشگاه صحیفه سبز و محصولات فرهنگی و قرآنی در مصلا بابل شد تا سبب دلگرمی مسؤولان این نمایشگاه شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70904

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.