تاریخ ارسال : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نوگلان برتر کشتی ساری معرفی شدند

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ مسابقات کشتی آزاد نونهالان شهرستان ساری به منظور انتخابی کشتی نونهالان مازندران در سالن جهان پهلوان سید رسول حسینی مرکز استان با حضور ۲۰۰ کشتی گیر نونهال و با استعداد به صورت آزاد برگزار شد که در پایان نفرات برتر اوزان مختلف معرفی شدند .

 

برپایه این گزارش در وزن ۳۰ کیلوگرم غلامرضا قلی نژاد از باشگاه ستارگان اول شد و علی یحیی پور از باشگاه امینی دوم و  امیررضا عباس پور از دلاوران و ابوالفضل رضایی از باشگاه برق مشترکاً سوم شدند.

در وزن ۳۲ کیلوگرم علی رضایی از باشگاه تختی اول شد ، سید محمد رضا قاسمی از آریو برزن دوم و مهدی بابایی از باشگاه میلاد نور و حمید رضا دیوار وار از دلاوران مشترکاً سوم شدند.

در وزن ۳۵ کیلوگرم مهدی عباسپور از باشگاه دلاوران اول شد ، ابراهیم بزرگیان از میلاد نور دوم و سید علی محمد چراغی از میلاد نور و محمد رضا سراج از ستارگان مشترکاً سوم شدند.

 

سید امیر مهدی شفیعی نفر نخست وزن ۳۸ کیلوگرم بود در این وزن ابوالفضل پوردهقان از باشگاه تبریزی دوم شد و عرفان امینی از میلاد نور و پوریا رضایی از ستارگان مشترکاً سوم شدند .

در وزن ۴۲ کیلوگرم سید امیررضا حسینی از باشگاه تختی اول شد ، مهرداد شیخی از باشگاه تختی دوم و علی کاظمیان از باشگاه جهاد و طاها خدایی از باشگاه امینی مشترکاً سوم شدند.

در وزن ۴۷ کیلوگرم محمد حسن محمدیان از باشگاه تختی اول شد ، محمد جواد صالحی از تختی دوم و سید رضا موسوی از آریو برزن و محمد رضا فرامرزی از باشگاه جوان مشترکاً سوم شدند.

سید مرتضی دیباچی نفر اول وزن ۵۳ کیلوگرم بود ، در این وزن امیراشکان یونسی از باشگاه میلاد نور دوم شد و کمیل قدمی از برق و فرزین ذبیح زاده از دلاوران مشترکاً سوم شدند.

در وزن ۵۹ کیلوگرم محمد مهدی رضایی از باشگاه مقاومت اول شد و علیرضا اکبری از باشگاه امینی به مقام دوم دست پیدا کرد .

۴۲۱۲۱۴۷۸۲_۱۴۳۷۰۳

در وزن ۶۶ کیلوگرم آریا کمالی مقدم از مقاومت اول شد و امین تقی پور از باشگاه دلاوران به مقام دوم دست پیدا کرد .

عارف صادقی نفر نخست وزن ۷۳ کیلوگرم بود ، در این وزن سید سبحان رضایی از باشگاه جهاد دوم شد و محمد رضا احمدی از باشگاه جهاد و محمد حسین فرهادی از ستارگان مشترکاً سوم شدند.

و بالاخره در وزن ۸۰ کیلوگرم علیرضا رمضانی از باشگاه دخانیات اول شد و امیررضا صادقی از باشگاه امینی و امید گلستانی از باشگاه تختی دوم و سوم شدند.

قابل توجه است حضور عسگری محمدیان / مجید ترکان / عبدالرحیم تبریزی / مصطفی میرعمادیان / اسماعیل دنگسرکی / تقی داداشی / حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان / مهندس رضا پیوندی رئیس هیئت کشتی ساری / محمد ربیع پور / محمد معصومی / حسین قبادیان / جواد داداشی و بسیاری از چهره های شاخص کشتی کشور به عنوان ناظر این مسابقات بر زیبایی های مسابقات افزود و باعث تشویق قهرمانان و کشتی گیران شد ؛ مسابقات با نظم خوبی برگزار شد و می توان به مهندس پیوندی و هیئت کشتی شهرستان ساری در اولین گام در برگزاری مسابقات کشتی نمره قبولی داد.  بنابر همین گزارش تمرینات متمرکز کشتی گیران نونهال ساروی در باشگاه دلاوران زیرنظر مربیان هیئت برگزار می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15499

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.