تاریخ ارسال : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نگرانی هلندی ها از نیمکت نشینی گوچی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق،

این نشریه بیان کرد به دیدگاه می‌رسد گلزن ایرانی زیاد مورد توجه یورگن اشترپل، سرمربی تیم نیست.

به اعتقاد گزارشگر این نشریه فوروارد ایرانی به سبب عدم گلزنی که متاثر از نداشتن آمادگی کامل هست، در بازی‌های تیم هلندی، در ترکیب کلیدی جای نگرفته هست.

نویسنده این نشریه در مقاله خود به حرف‌های گذشته بازیکن خوش‌اخلاق ایرانی اشاره کرده در مصاحبه‌ای گفته بود برای یک فوروارد، داشتن آمار گلزنی زیاد حائز ارزش هست.

به همین علت به دورانی که قوچان‌نژاد در ۳۰ بازی برای چارلتون، ۴ گل زد،‌اشاره کرد و آن را آمار بالایی ندانست.

*نکات فنی بازی این ایامی قوچان‌نژاد

قوچان‌نژاد حالا برای هیرنفین بعنوان مهاجم نوک هجوم بازی می‌کند.آآمار گلزنی اش در فصل گذشته،‌همین مبحث یعنی تکیه به بازی گروهی را نشان می‌دهد.در تیمی که برنده بازی نشد، قوچان نژاد ۲۰ گل در ۳۵ بازی (در اردی ویزه و پلی‌آف‌ها) به ثمر رساند.این یک آمار مطلوب برای گلزنی مانند او بود. به چه علت که در ۱۴ بازی منحصرا ۲ گل زده هست.

*رضا شوت زیاد می‌زند، کمتر به گل می‌رسد!

لوی‌واردکورانت دنبال کرد:گلزنی در یک تیم،‌بیانگر خیلی چیزها هست اما همه چیز نیست.به عنوان نمونه در بازی با سووله، رضا ۳۰ شوت زد که ۲ تا آن گل گردید.یعنی او وادار بوده ۱۵ شوت بزند تا یکی به گل برسد.در حالیکه در فصل گذشته، او ۷۹ شوت به دروازه داشت که ۲۰ مورد آن گل گردید.

این نشریه هلندی که تماما روی بازی و نحوه کارکرد گلزن ملی‌پوش، تمرکز کرد، معتقد هست میانگین شوتزنی قوچان‌نژاد در فصل گذشته ۲.۳ ۳ در هر بازی بوده در حالی که در فصل جاری ۲.۱ ۱ در هر بازی شده هست.

*وظایفی که در عدم گلزنی موثرند

این نشریه در ادامه درج کرد قوچان‌نژاد نسبت به فصل گذشته وظیفه ها دیگری هم دارد که همین امر روی گلزنی در او تاثیر گذاشته تا نتواند گل‌های بسیاری را به اسم خود ثبت نماید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78330

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.