تاریخ ارسال : ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نیما عالمیان: اشتباه داور در حذف من تاثیر داشت

پینگ‌پنگ باز المپیکی ایران گفت: داور یک خطای سرویس از من گرفت و همین موضوع اعصابم را خراب کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، نیما عالمیان پس از شکست در دور دوم بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: بازی خوبی انجام ندادم و نتوانستم خوب ادامه دهم. رنکینگ حریفم ۷۸ و شرایط او از من بهتر بود. شرایط خوبی نداشتم و نتوانستم بازی خودم را ارائه دهم.
وی افزود: با این که هیچ وقت با او بازی نکرده بودم اما از قدیم این حریف را می‌شناختم. او پینگ پنگ‌باز خوبی است و در این مسابقه هم بهتر و با تجربه تر کار کرد.
پینگ پنگ باز المپیکی ایران تصریح کرد: من برای مسابقه‌ها آماده بودم و توانستم در اولین دیدار مقابل نماینده آمریکا پیروز شوم. جو سالن برای من عجیب و خیلی شلوغ بود. شاید در پینگ‌پنگ نباید سالن اینقدر شلوغ شود و اشتباه داور هم بی‌تاثیر نبود. نمی‌دانم در این بازی چه اتفاقی افتاد اما داور یک خطای سرویس از من گرفت و همین موضوع اعصابم را خراب کرد.
نیما عالمیان گفت: نمی‌توانم بگویم راضی یا ناراضی‌ام چون عملکردم در ریو معمولی بود. در گذشته ما در المپیک برد نداشتیم اما نوشاد در المپیک قبلی دو پیروزی به دست آورد و من هم در این المپیک بردم. امیدوارم که شرایط پینگ‌پنگ بهتر شود تا بتوانیم در بازی‌های آسیایی و جهانی نتیجه بگیریم.
وی افزود: جو سالن المپیک خیلی عجیب بود و برای هر امتیازی جیغ و فریاد می‌کردند. من قبلا در چنین سالنی بازی نکرده بودم که اینقدر شلوغ باشد. در پینگ‌پنگ باید برای هر امتیاز تمرکز کنی اما  در این شرایط کار سخت بود.
نیما عالمیان در پایان گفت:‌ من از یکی دو روز آینده تمرینم را شروع می‌کنم. هدفم این است که برای کشورم مدال بیاورم. در مسابقه‌های جهانی و آسیایی خوب کار و ان‌شاءالله در مسابقه‌های پیش رو جبران کنم.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22253

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.