تاریخ ارسال : ۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هاشمی‌ پرچم‌دار ضایع کردن انتخابات است

امام جمعه رودهن معتقد است: هاشمی‌رفسنجانی پرچم‌دار ضایع کردن انتخابات و به دنبال شیطنت است؛ چراکه امروز شورای رهبری معنایی ندارد.

به گزارش شلمچه نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا مدیح در گفت‌وگوی تفصیلی درباره مسائل سیاسی روز و ترفندهای دشمن برای مقابله با گسترش اسلام در جهان و نیز انتخابات آینده به مطالب خوبی اشاره و اظهار کرد: هیچ‌گاه نباید دشمن را محرم خود کنیم؛ زیرا دشمن برای از بین بردن کشور به هر کاری دست می‌زند.

۲۵۱۶۶۰_۱۶۲

امام جمعه رودهن ادامه داد: دشمن همیشه دشمن است و نباید گول ظاهر آن را خورد و هر موقع برای نظام جمهوری اسلامی ایران مشکلی پیش می‌آید، آن‌ها خوشحال می‌شوند.

وی تصریح کرد: در سال ۲۰۰۰ میلادی، در آمریکا بعد از حدود ۵۰ سال، ۶۰ نفر گرد هم آمدند تا بحث امنیتی آمریکا در داخل و خارج کشورشان را بررسی کنند.

مدیح اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین مطالب این نشست این بود که بعد از ۲۵ سال یعنی در سال ۲۰۲۵ اگر در جهان موفق نباشیم، از بین خواهیم رفت.

وی افزود: یکی دیگر از مطالب این گردهمایی آن بود که برای آمریکا، چین، روسیه و دیگر کشورها خطری ندارند و تنها ایران است که باید نابود شود و برای اینکه جهان را در اختیار بگیریم، باید خاورمیانه به ویژه ایران را که قلب خاورمیانه است، به دست آوریم.

پای نظامیان آمریکایی به ایران باز نخواهد شد

امام جمعه رودهن اظهار کرد: آمریکایی‌ها چند سالی است که بحث گزینه نظامی را برای ایران به کار می‌برند و در سال‌های گذشته با کشورهای اطراف ایران به‌طور مستقیم وارد جنگ شدند که به لطفپروردگار متعال، شکست خورده و به کشور خود بازگشتند.

مدیح با اشاره به اینکه مطمئن باشید با وجود مقام معظم رهبری و نظامیان غیور ایران، پای نظامیان آمریکایی به کشور ما باز نخواهد شد، افزود: غربی‌ها بعد از اینکه از جنگ‌های رودررو چیزی دستگیرشان نشد، به ایجاد گروه‌های تروریستی مانند داعش روی آوردند که همه جهان مشاهده کردند داعش در حال پیشروی به سمت غرب است.

دشمن به دنبال جنگ نفوذ است

امام جمعه رودهن درباره توافق هسته‌ای خاطرنشان کرد: وقتی آمریکایی‌ها از بحث گزینه نظامی مأیوس شدند، به جنگ اقتصادی روی آوردند و تحریم کردند.

وی  با بیان اینکه غربی‌ها در گزینه‌های مختلف به ویژه در مسئله انرژی هسته‌ای با هدایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و تلاش دولتمردان، سر تعظیم فرود آوردند، افزود: دشمن بعد از جنگ اقتصادی گزینه فرهنگی را پیش رو گرفته و به دنبال جنگ نفوذ است و همه باید مراقب جنگ نفوذ باشیم.

هاشمی‌رفسنجانی پرچم‌دار ضایع کردن انتخابات است

امام جمعه رودهن اظهار کرد: دو انتخابات بزرگ را کمتر از دو ماه دیگر پیش روی داریم و همه باید دست به دست هم دهیم تا همانند انتخابات گذشته، رویدادی پرشور و با حضور حداکثری را شاهد باشیم و بهترین انتخابات را برگزار و دشمنان را مأیوس کنیم.

مدیح افزود: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کل دنیا سالم‌ترین نوع انتخابات است و بحث‌هایی همانند شورای رهبری که پیش آمده، باعث نمی‌شود انتخابات زیرسئوال رود.

وی در خصوص اینکه برخی از افراد این روزها بحث شورای رهبری را پیش کشیده‌اند و باید چه واکنشی مقابل آنها داشت، تصریح کرد: یکی از این افراد، هاشمی‌رفسنجانی بوده که چند سالی است نسبت به اصولی که امام راحل در انقلاب اسلامی ترسیم کرده و مقام معظم رهبری آن‌ها را دنبال می‌کنند، زاویه گرفته و موضع‌گیری کرده است.

مدیح ادامه داد: هر وقت به انتخابات نزدیک می‌شویم، هاشمی‌رفسنجانی پرچم‌دار ضایع کردن انتخابات بوده و این موضوع برای اولین بار نیست و در گذشته هم رخ‌داده است.

امام جمعه رودهن گفت: دو موضوع همیشه از طرف هاشمی‌رفسنجانی مطرح شده است که خلاف، تهمت و دروغ است و دائم تکرار می‌شود تا ضدانقلاب دور وی جمع شوند؛ ایجاد شبهه در سلامت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران کار نخست وی است و مطلبی که چند سالی مخصوصاً در انتخابات خبرگان رهبری مطرح شده، یعنی بحث شورای رهبری است.

هاشمی‌رفسنجانی به دنبال شیطنت است

مدیح در خصوص سلامت انتخابات ادامه داد: هیچ شبهه‌ای به انتخابات در جمهوری اسلامی ایران وارد نیست و هاشمی‌رفسنجانی با مطرح کردن این مسئله به دنبال دسیسه و شیطنت است و دفعه قبل نیز همین کار را کرد و هر چه فتنه ایجاد شده، از همین عنوان‌هایی بود که وی انتخاب کرد و این موضوع تهمت زدن به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود و وی با این کارها خود را از عاقبت به‌خیری دور می‌کند .

وی بیان داشت: بحث شورای رهبری زیاده‌گویی بوده و حد هاشمی‌رفسنجانی نیست که این موارد را مطرح کند؛ زیرا طبق قانون اساسی، بحث رهبری مطرح شده و شورای رهبری معنایی ندارد و از زمان پیروزی انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و بعد از این مرد بزرگ، جانشین به‌حق ایشان یعنی مقام معظم رهبری رهبر بوده‌اند و این گفته‌ها زیاده‌گویی‌های هاشمی‌رفسنجانی برای دور خود جمع کردن ضد انقلاب است.

امام جمعه رودهن به هاشمی‌رفسنجانی و دیگر افرادی که به دنبال این‌گونه شیطنت‌ها هستند، توصیه کرد: دست از این‌گونه رفتارها بردارید و به فکر کمک به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشید.

توافق ایران و آمریکا همانند صلح امام حسن (ع) و معاویه است

امام جمعه رودهن بیان داشت: همان‌طور که مقام معظم رهبری در جمع سفیران کشورهای اسلامی بیان فرمودند باید در همه زمینه‌ها، نگاه به توانمندی‌های خودمان داشته باشیم؛ نه به لبخند دشمنان.
مدیح افزود: در بحث کشاورزی امروز با توجه به اقتصاد مقاومتی باید به اقتصاد بومی نگاه کرد که در زمینه کشاورزی نقش بسیاری دارد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در آمریکا اظهار داشت: با تلاش‌های طولانی مسئولان، توافق‌نامه انرژی هسته‌ای امضا شد؛ اما به هشدارهای مقام معظم رهبری توجهی نشده است.

امام جمعه رودهن افزود: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هشدار داده بودند با دشمنی روبه‌رو هستیم که عهدشکن است؛ همه مشاهده کردند آمریکا خصومت‌های خود را ادامه داد و توافق ایران و آمریکا همانند صلح امام حسن مجتبی (ع) و معاویه است که آمریکا مانند معاویه برخورد کرد.

امام جمعه رودهن گفت: اموال و مبلغ‌هایی زیادی متعلق به ایران از گذشته در آمریکا و کشورهای غربی مانده است که شاخص‌ترین آن‌ها، نگه داشتن یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون دلار از پول‌های جمهوری اسلامی ایران در این کشورهاست.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها اقدامات دیگری داشته‌اند که مهم‌ترین آن‌ها، تصویب ۵ میلیارد دلار برای نابودی ایران است.

امام جمعه رودهن در خصوص اقدامات دولت برابر رفتارهای آمریکا تصریح کرد: خارج کردن ۱۱ تن اورانیوم و محدود کردن فعالیت‌های هسته‌ای از اقدامات دولت بود که جای انتقاد دارد.

وی اضافه کرد: بهترین اقدامی که دولت تدبیر و امید انجام داد، دستور رئیس‌جمهور بود که برای تقویت موشکی و دفاع بومی صادر شد.

فارس


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8678

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.