تاریخ ارسال : ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هدفم المپیک ۲۰۲۰ هست/ درجام باشگاه های جهان فرصت به کشتی من نرسید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، اردوی تیم ملی کشتی آزاد هم حالا در خانه کشتی در حال پیگیری هست و بعضی چهره های المپیکی با حضوردر این اردو به تمرین مشغول می باشند.

کمیل قاسمی بعنوان یکی از عنوانداران کشتی آزاد ایران در حاشیه این تمرین های در صحبت با خبرنگار مهر به آخرین وضع آمادگی خود اشاره نمود و عنوان کرد: با مسرت لطمه دیدگی ام تا حد بسیاری رفع و شرایطم نسبت به قبل خیلی خوب تر شده هست.

وی در جواب به این پرسش که چرا در رقابت های جام باشگاه های جهان به رغم حضور در ترکیب تیم بیمه رازی به میدان نرفتید، بیان داشت: شرایط و نتایجی که برای این تیم اتفاق افتاد به گونه ای بود که کشتی به من نرسید، اما از هر نظر مهیای حضور در پیکارهای بودم و مشکل خاصی نداشتم. البته از قبل هم در قرار بود که کشتی بگیرم اما طبعا با عدم راهیابی این تیم به فاز نیمه پایانی، همه چیز دگرگونی کرد.

با مسرت مدتی هست با حضور در اردو، تمرین های جدی و سنگین را آغاز کردم تا بتوانم به زودی در هر میدانی که کادر فنی صلاح می داند، کشتی بگیرم.

قاسمی در انتهاء به برنامه ریزی برای آینده اشاره نمود و عنوان کرد: هر چند کشتی یک رشته  بی رکورد هست و نمی گردد حدس دقیق و مطمئنی از آینده داشت، اما دورتنمای من دست یابی به المپیک ۲۰۲۰ ژاپن هست و امید دارم بتوانم تا آن زمان به شرایط ایده آل و اوج آمادگی برسم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81305

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.