تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هدف استکبار جهانی تأمین امنیت آمریکا و شرکا است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار یوسف مولایی در مراسم راهپیمایی بزرگ سیزده آبان که صبح شنبه در مصلی کرج برگزار شد، بابیان اینکه باید به عزت، شجاعت و بصیرت نسل چهارم انقلاب آفرین گفت، اظهار کرد: تبعید امام به ترکیه، شهادت تعدادی از دانش آموزان در دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا سه اتفاقی است که سیزدهم آبان را رقم‌زده است.

وی بابیان اینکه امام راحل تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را تحت عنوان انقلاب دوم یادکردند، افزود: باید فلسفه وجودی مرگ بر آمریکا را درک کرد و در این زمینه بصیرت کافی داشت.

فرمانده سپاه استان البرز با اعلام اینکه تبیین ویژگی‌های آمریکا که از آن دولت جهان خواری ساخته باید شناخته شود، تصریح کرد: آمریکا دولتی تمامیت‌خواه و خواستار ایجاد حاکمیتی مطلق در جهان است.

مولایی خاطرنشان کرد: آمریکا از قدرت دلار، قدرت نظامی و هالیوود برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کنند، این کشور به‌مانند هشت پایی است که هر پای او یکی از بخش‌های دنیا را می‌بلعد.

وی با اشاره به اینکه اروپا نیز همانند گرگ در مقابل آمریکا می‌نشیند تا از این کشور زخم نخورد، ادامه داد: نابود کردن فرهنگ‌های ملی و منطقه‌ای از اهداف آمریکا است تا فرهنگ غربی در جهان ترویج پیدا کند.

فرمانده سپاه استان البرز بابیان اینکه بدعهدی و بدقولی ویژگی بارز آمریکا است، اظهار کرد: خوی استکباری آمریکا یکی دیگر از نشانه‌های بارز این کشور است.

مولایی با اشاره به اقدام‌های وحشیانه آمریکا و کشتن مردمان بی‌گناه در جهان، گفت: تأمین امنیت آمریکا و شرکا و سرپا نگه‌داشتن کارخانه‌ها اسلحه‌سازی از اهداف استکبار جهانی به‌واسطه ایجاد هرج‌ومرج در جهان و کشورهای مختلف اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه وقتی از آمریکا سؤال می‌شود چرا مردم هیروشیما را کشته‌اید و فساد ایجاد می‌کنید؛ می‌گویند می‌خواهیم در جهان صلح ایجاد کنیم، افزود: لعنت بر وجود آمریکا که تمام خون‌های جاری‌شده مظلومان جهان از چنگال تیز و کثیف این کشور است.

فرمانده سپاه استان البرز بیان کرد: آمریکا حاضر نیست هیچ کشوری را به رسمیت بشناسد؛ گناه کشور جمهوری اسلامی ایران این بود که از خط قرمز آمریکا عبور کرد، از فرمان‌ها آن سرپیچی کرده و مستقل شده است.

مولایی با اعلام اینکه رئیس‌جمهور آمریکا برخلاف اصول دیپلماتیک در سخنرانی خود آرزو می‌کند پیچ و مهره هسته‌ای ایران را نابود کند و خواستار ترور سردار سلیمانی می‌شود، افزود: استکبار جهانی هشت سال جنگ را بر ایران تحمیل کرد و  بر این نکته اذعان دارد ژن ایرانیان دروغ‌گو است.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا از روی بغض و کینه علیه ملت ایران وارد عمل می‌شوند اما هیچ‌گاه موفق نخواهد شد، تصریح کرد: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند، همه کشورهایی که زمانی با ما دشمنی داشتند توسط آمریکا از بین برده شده است.

فرمانده سپاه استان البرز گفت: حضور پرشور دانش آموزان در این عرصه‌ها، حضور مدافعان حرم در سوریه و عراق تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73228

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.