تاریخ ارسال : ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هدف تروریست‌ها ورود به صحن مجلس بود/ آمریکا طراح اصلی توطئه‌هاست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز تهران، با اشاره به اینکه هدف تروریست‌ها ورود به صحن مجلس شورای اسلامی بود، اظهار داشت: با هوشیاری نیروهای سپاه پاسداران و اقدام به هنگام و بستن درهای ورودی آنها به ساختمان مراجعات مردم حمله کردند.

 

وی با بیان اینکه این مردم بی‌گناه برای حل مشکلات خود به مجلس آمده بودند، اما تروریست‌ها به روی آنها رگبار بستند، گفت: ما تردیدی نداریم که طراح اصلی این توطئه‌ها آمریکای جنایتکار است.

 

بروجردی افزود: رئیس‌جمهور قبلی آمریکا یک بار اعلام کرد که ما اگر می‌توانستیم تمام پیچ و مهره‌های صنعت هسته‌ای ایران را باز می‌کردیم، اما نتوانستند و از این رو آنها در مصاف جمهوری اسلامی شکست خوردند و امروز از صفر تا صد این دانش در اختیار ایران اسلامی قرار دارد.

 

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما به دلیل اعتقاد و فتوای مقام معظم رهبری، دانش هسته‌ای برای‌مان کاربرد نظامی ندارد، تصریح کرد: آمریکا در این لحظه شکست خورده و عصبانی است. آمریکا از اینکه ما تنها کشوری هستیم که هیچ‌گونه مشروعیتی برای رژیم غاصب صهیونیستی قائل نیستیم و معتقدیم همه سرزمین‌های اشتغالی باید آزاد شود، از دست ما عصبانی است.

 

وی خاطرنشان کرد: آمریکا از اینکه ما بر خلاف دوران جنگ تحمیلی که حتی یک موشک برای دفاع از خود نداشتیم، توانسته‌ایم امروز با همت فرزندان دلاور و متخصصان این مرز و بوم جزو چند کشور قدرتمند سازنده موشک باشیم، عصبانی است. آنها از اینکه ما توطئه‌های شوم آنها در عراق و سوریه را خنثی می‌کنیم، عصبانی هستند.

 

بروجردی با تاکید بر اینکه آمریکا از این مسئله که رهبر معظم انقلاب اعلام کرده‌اند ما به هر کشوری که علیه رژیم صهیونیستی بجنگد، کمک می‌کنیم و  به آنها سلاح می‌دهیم، عصبانی است، گفت: به قول شهید بهشتی آمریکا باید از دست ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد، چرا که ما این راه را ادامه خواهیم داد.

 

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این شجاع نیست که شما در برابر مردم بی‌دفاع مسلسل به دست بگیرید و به آنها حمله کنید، لذا این مسائل تاثیری در اراده فولادین نظام مقدس جمهوری اسلامی ندارد و ما این راه نورانی را با صلابت و اقتدار ادامه خواهیم داد.

 

وی با اشاره به بخش دیگری از حادثه تروریستی در مجلس و پاکسازی تروریست‌ها، ادامه داد: علت اینکه حضور تروریست‌ها در ساختمان مراجعات مردمی نمایندگان که خارج از مجلس است، طول کشید برای حفظ جان ده‌ها کارمندی بود که در اتاق‌ها حضور داشتند و باید با دقت عمل می‌شد، اما هر سه تروریست به درک واصل شدند.

 

بروجردی در پایان تاکید کرد: آمریکا بداند ملت بزرگ ایران با این حرکت‌های کودکانه مسیر نورانی خود را تغییر نخواهد داد و ما به فضل الهی این مسیر را ادامه می‌دهیم، همان‌طور که حضور ما در  خارج از مرزها نشان‌دهنده اقتدار ماست.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52507

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.