تاریخ ارسال : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هر جا قمه‌ای علیه ایران بلند است نام روباه پیر می‌درخشد!

غائله فرقه گنابادی تازه رفع شد که خبر رسید فرقه شیرازی‌ها (شیعه انگلیسی) از بالکن سفارت ایران در لندن بالا رفته، پرچم ایران را پایین آورده و…

به گزارش شلمچه نیوز، غائله فرقه گنابادی تازه رفع شد که خبر رسید فرقه شیرازی‌ها (شیعه انگلیسی) از بالکن سفارت ایران در لندن بالا رفته، پرچم ایران را پایین آورده و پرچم هیئت خود را بلند کرده‌اند. شعارهایی در توهین به بزرگان اهل سنت داده و فریاد می‌زدند چرا وقتی اینها را لعن می‌کنیم، شما ترسوها (جمهوری اسلامی) ناراحت می‌شوید؟
فرقه‌ها علیه جمهوری اسلامی صف کشیده و یکی یکی نقاب و ادای «ما با سیاست کاری نداریم» را کنار گذاشته‌اند؛ انگلیس هم موافق جدایی دین از سیاست است، اما از مبارزه‌ هر فرقه‌ مثلاً دینی با جمهوری اسلامی حمایت می‌کند. واقعیت آنکه هر جا قمه‌ای علیه جمهوری اسلامی بلند است، نام روباه پیر می‌درخشد! چه قمه‌ فرقه گنابادی در تهران و چه قمه‌ صادق شیرازی در لندن؛ انگلیس حتی از قمه‌زنی این طیف در روز عاشورا هم استقبال می‌کند و محرم سال جاری همین تصاویر قمه‌زنی تنها خبری بود که بی‌بی‌سی از کل مراسم‌های میلیونی عاشورا پخش کرد. در ماجرای حمله به سفارت ایران هم تلویزیون ملکه نه از واژه حمله، بلکه از واژه «ورود به سفارت» استفاده می‌کرد. پلیس انگلیس هم چون تماشاچی ایستاد تا پنج مهاجم نردبان گذاشته و از دیوار سفارت ایران بالا رفته و در بالکن پرچم ایران را پایین کشیده و فریاد لعن سر دهند! در نهایت هم مهاجمان خود از سفارت خارج شدند و پلیس انگلیس هیچ کار مفیدی نکرد. نحوه خبررسانی از دراویش گنابادی هم همین طور بود. خبر جنایت مریدان نورعلی تابنده بعد از تأخیر زیاد کار شد؛ آن هم به این شکل که «در حمله اتوبوس به مأمورین…» یا «اتوبوسی که به سمت مردم می‌راند…»، اما اتوبوس حمله نمی‌کند، اتوبوس نمی‌راند و کسی باید آن را براند و با آن حمله کند. بی‌بی‌سی فاعل حملات را سانسور کرد. حالا هم به شکل عجیبی بی‌بی‌سی طرفدار مرجعیت شیعه شده و از صادق شیرازی و حامیانش حمایت می‌کند!

منبع؛ روزنامه جوان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=91149

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.