تاریخ ارسال : ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هر زمانی مجال خدمت فراهم شده کوتاهی نکردم

جمشید خیرآبادی در صحبت با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،،با بیان این مطلب اضافه کرد:از دهه هفتاد به عنوان مربی در کنار کشتی بوده ام و در همه رتبه های سنی تیم ملی افتخار این را داشته ام تا به کشتی گیران خدمت کنم.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری آذربایجان در مورد این که به چه سبب در تیم ملی امید قبول مسیولیت کرده هست اظهار کرد:برای من خدمت به هموطنانم ارجحیت بسیار بسیاری دارد و اکنون که این مجال فراهم گردید با افتخار پذیرفتم تا در تیم ملی امید فعالیت نمایم ،ضمن این که از چندی پیش نیز در تیم ملی ناشنوایان کناراین عزیزان می باشم و به امید خدا کوشش می نماییم تا در بازی های المپیک ناشنوایان به مدال های خوشرنگی برسیم.

خیرآبادی افزود:برای رسیدن به اغراض بزرگ در میادین بین المللی ابزارهای مختلفی احتیاج هست که امید دارم با فراهم شدن شرایط مطلوب بتوانیم به موفقیت های خوبی در رقابت های با اهمیت پیش رو برسیم و از آن مهمتر کشتی گیران مستعدی را به رتبه سنی بزرگسالان معرفی کنیم.

گفتنی هست در آخرین جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی،احد پازاج مدیر تیم های ملی جمشید خیرآبادی به عنوان سرمربی تیم ملی امید به اعضای شورا پیشنهاد داد که مورد موافقت جای گرفت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83792

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.